Futsal liga 21/22

Titograd
Podgorica

Titograd
  • pozicija1
  • bodovi30
  • gol razlika98:23
  • Utakmice
UtakmicaIzvještaj
05.12.2021.
13:00
Futsal prva liga 21/22Bajo Pivljanin24Titograd 
30.11.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22Titograd51Studentski dom 
21.11.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22KMF Onogošt43Titograd 
14.11.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22Titograd62KMF Pruška 
06.11.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22Dolcinium36Titograd 
29.10.2021.
17:30
Futsal prva liga 21/22Titograd101Cattaro 2019 
24.10.2021.
19:00
Futsal prva liga 21/22KMF Zora030Titograd 
14.10.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22Titograd63KMF Ulcinj-Ulqini 
08.10.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22Mirabile moda311Titograd 
03.10.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22Titograd101KMF Gorštak 
18.09.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22KMF Brskovo31Titograd 
14.09.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22Titograd60KMF Nikšić 

Futsal liga 21/22

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Titograd1210029823+7530
2.KMF Brskovo129217433+4129
3.KMF Onogošt127415634+2225
4.Bajo Pivljanin127237831+4723
5.Dolcinium126247248+2420
6.KMF Ulcinj-Ulqini126158448+3619
7.KMF Nikšić125436242+2019
8.Studentski dom125254234+817
9.Cattaro 2019125254758-1117
10.KMF Pruška123274545011
11.KMF Gorštak122194975-267
12.Mirabile moda1220104394-516
13.KMF Zora12001229214-1850