Futsal liga 21/22

KMF Nikšić
Nikšić

KMF Nikšić
  • pozicija7
  • bodovi19
  • gol razlika62:42
  • Utakmice
UtakmicaIzvještaj
05.12.2021.
15:00
Futsal prva liga 21/22KMF Nikšić37KMF Brskovo 
20.11.2021.
18:30
Futsal prva liga 21/22Bajo Pivljanin44KMF Nikšić 
14.11.2021.
16:30
Futsal prva liga 21/22KMF Nikšić22Studentski dom 
09.11.2021.
18:30
Futsal prva liga 21/22KMF Onogošt33KMF Nikšić 
31.10.2021.
17:30
Futsal prva liga 21/22KMF Nikšić33KMF Pruška 
23.10.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22Dolcinium32KMF Nikšić 
17.10.2021.
12:30
Futsal prva liga 21/22KMF Nikšić53Cattaro 2019 
10.10.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22KMF Zora318KMF Nikšić 
02.10.2021.
13:00
Futsal prva liga 21/22KMF Nikšić54KMF Ulcinj-Ulqini 
21.09.2021.
17:00
Futsal prva liga 21/22Mirabile moda311KMF Nikšić 
19.09.2021.
14:00
Futsal prva liga 21/22KMF Nikšić61KMF Gorštak 
14.09.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22Titograd60KMF Nikšić 

Futsal liga 21/22

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Titograd1210029823+7530
2.KMF Brskovo129217433+4129
3.KMF Onogošt127415634+2225
4.Bajo Pivljanin127237831+4723
5.Dolcinium126247248+2420
6.KMF Ulcinj-Ulqini126158448+3619
7.KMF Nikšić125436242+2019
8.Studentski dom125254234+817
9.Cattaro 2019125254758-1117
10.KMF Pruška123274545011
11.KMF Gorštak122194975-267
12.Mirabile moda1220104394-516
13.KMF Zora12001229214-1850