Futsal liga 21/22

KMF Gorštak
Kolašin

KMF Gorštak
  • pozicija11
  • bodovi7
  • gol razlika49:75
  • Utakmice
UtakmicaIzvještaj
04.12.2021.
14:00
Futsal prva liga 21/22Studentski dom77KMF Gorštak 
27.11.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22KMF Gorštak12KMF Onogošt 
21.11.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22KMF Pruška64KMF Gorštak 
12.11.2021.
16:00
Futsal prva liga 21/22KMF Gorštak58Dolcinium 
06.11.2021.
17:30
Futsal prva liga 21/22Cattaro 201951KMF Gorštak 
31.10.2021.
17:00
Futsal prva liga 21/22KMF Gorštak82KMF Zora 
24.10.2021.
17:30
Futsal prva liga 21/22KMF Ulcinj-Ulqini128KMF Gorštak 
16.10.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22KMF Gorštak82Mirabile moda 
03.10.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22Titograd101KMF Gorštak 
25.09.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22KMF Gorštak46KMF Brskovo 
19.09.2021.
14:00
Futsal prva liga 21/22KMF Nikšić61KMF Gorštak 
15.09.2021.
17:00
Futsal prva liga 21/22KMF Gorštak19Bajo Pivljanin 

Futsal liga 21/22

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Titograd1210029823+7530
2.KMF Brskovo129217433+4129
3.KMF Onogošt127415634+2225
4.Bajo Pivljanin127237831+4723
5.Dolcinium126247248+2420
6.KMF Ulcinj-Ulqini126158448+3619
7.KMF Nikšić125436242+2019
8.Studentski dom125254234+817
9.Cattaro 2019125254758-1117
10.KMF Pruška123274545011
11.KMF Gorštak122194975-267
12.Mirabile moda1220104394-516
13.KMF Zora12001229214-1850