Futsal liga 21/22

Mirabile moda
Podgorica

Mirabile moda
  • pozicija12
  • bodovi6
  • gol razlika43:94
  • Utakmice
UtakmicaIzvještaj
04.12.2021.
14:00
Futsal prva liga 21/22KMF Onogošt80Mirabile moda 
02.12.2021.
17:00
Futsal prva liga 21/22Mirabile moda54KMF Pruška 
20.11.2021.
16:00
Futsal prva liga 21/22Dolcinium115Mirabile moda 
14.11.2021.
13:00
Futsal prva liga 21/22Mirabile moda56Cattaro 2019 
07.11.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22KMF Zora311Mirabile moda 
31.10.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22Mirabile moda311KMF Ulcinj-Ulqini 
16.10.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22KMF Gorštak82Mirabile moda 
08.10.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22Mirabile moda311Titograd 
01.10.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22KMF Brskovo83Mirabile moda 
21.09.2021.
17:00
Futsal prva liga 21/22Mirabile moda311KMF Nikšić 
18.09.2021.
13:00
Futsal prva liga 21/22Bajo Pivljanin93Mirabile moda 
15.09.2021.
16:00
Futsal prva liga 21/22Mirabile moda04Studentski dom 

Futsal liga 21/22

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Titograd1210029823+7530
2.KMF Brskovo129217433+4129
3.KMF Onogošt127415634+2225
4.Bajo Pivljanin127237831+4723
5.Dolcinium126247248+2420
6.KMF Ulcinj-Ulqini126158448+3619
7.KMF Nikšić125436242+2019
8.Studentski dom125254234+817
9.Cattaro 2019125254758-1117
10.KMF Pruška123274545011
11.KMF Gorštak122194975-267
12.Mirabile moda1220104394-516
13.KMF Zora12001229214-1850