Omladinska liga 20/21 grupa A

Sutjeska
Nikšić

Sutjeska
  • pozicija6
  • bodovi14
  • gol razlika21:26
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Radoš Dubljević
10855-11
Nikola Radović
6406-1-
Odbrana
Balša Dubljević
141150-2-
Aleksandar Đukanović
-----
Nikola Janjić
980942-
Miloš Korać
24---
Marko Labović
492---
Nemanja Radojević
5294--1
Milan Radović
141189-1-
Vezni red
Milan Bojat
41431--
Igor Pajović
32702--
Napad
Marko Bojović
-----
Željko Lješković
10563211
Dušan Vuković
9809231
Igrači
Nikola Đurković
1295231-
Momčilo Grbović
1385323-
Stefan Janičić
22---
Lazar Kecojević
121079-41
Nikola Kilibarda
-----
Luka Mijušković
25---
Jovan Milić
1412052--
Matija Milinković
-----
Nebojša Papović
-----
Petar Peković
11660-2-
Matija Popović
10542--1
Vasilije Šapurić
-----
Milić Vujačić
1194523-
Lazar Žižić
12943-1-
UtakmicaIzvještaj
22.11.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd10Sutjeska 
15.11.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa ASutjeska35Petrovac 
07.11.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa APodgorica20Sutjeska 
01.11.2020.
13:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa ASutjeska11Iskra 
24.10.2020.
13:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AKom23Sutjeska 
18.10.2020.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa ASutjeska16Budućnost 
08.10.2020.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AJedinstvo22Sutjeska 
02.10.2020.
15:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa ASutjeska01OFK Titograd 
27.09.2020.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa APetrovac10Sutjeska 
19.09.2020.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa ASutjeska20Podgorica 
13.09.2020.
17:15
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AIskra31Sutjeska 
06.09.2020.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa ASutjeska50Kom 
31.08.2020.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa ABudućnost10Sutjeska 
23.08.2020.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa ASutjeska31Jedinstvo 
PozicijaIgračTimGolovi
1Nikola Janjić Sutjeska4
2Nikola Đurković Sutjeska3
3Momčilo Grbović Sutjeska2
4Željko Lješković Sutjeska2
5Jovan Milić Sutjeska2
6Igor Pajović Sutjeska2
7Milić Vujačić Sutjeska2
8Dušan Vuković Sutjeska2
9Milan Bojat Sutjeska1

Omladinska liga 20/21 grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.OFK Titograd1412023510+2536
2.Budućnost149233516+1929
3.Podgorica148152616+1025
4.Iskra146443522+1322
5.Kom144372129-815
6.Sutjeska144282126-514
7.Jedinstvo144191338-2513
8.Petrovac1421111847-297