Omladinska liga 20/21 grupa A

Kom
Podgorica

Kom
  • pozicija6
  • bodovi8
  • gol razlika11:23
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Danilo Radošević
9751---
Odbrana
Vladan Pupović
1081211-
Viktor Roganović
5412---
Vezni red
Pavle Đurašković
129---
Napad
Marko Medenica
7562-1-
Marko Mešter
972032-
Viktor Pavićević
1044011-
Matija Prelević
72761--
Igrači
Pavle Aćimić
6328-11
Nikola Begović
3225---
Danilo Čolović
5169---
Boško Dujović
1086621-
Balša Globarević
97561--
Andrija Janjević
4149---
Milun Joković
7594-4-
Matija Milićević
429---
Radoje Ognjenović
-----
Jovan Peličić
10837-2-
Relja Popović
7253-1-
Luka Radetić
10523-1-
Stefan Radulović
6460-2-
Lazar Stanišić
7368---
Mirko Tanjević
9168---
Vučeta Vešović
28---
Andrija Vušurović
716511-
UtakmicaIzvještaj
21.11.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AIskra--Kom-
14.11.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AKom--OFK Titograd-
07.11.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AKom--Budućnost-
31.10.2020.
13:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AJedinstvo--Kom-
24.10.2020.
13:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AKom23Sutjeska 
18.10.2020.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa APetrovac24Kom 
08.10.2020.
15:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AKom02Podgorica 
04.10.2020.
15:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AKom21Iskra 
27.09.2020.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd10Kom 
20.09.2020.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa ABudućnost51Kom 
14.09.2020.
18:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AKom02Jedinstvo 
06.09.2020.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa ASutjeska50Kom 
31.08.2020.
18:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AKom22Petrovac 
24.08.2020.
18:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa APodgorica00Kom 
PozicijaIgračTimGolovi
1Marko Mešter Kom3
2Boško Dujović Kom2
3Balša Globarević Kom1
4Viktor Pavićević Kom1
5Matija Prelević Kom1
6Vladan Pupović Kom1
7Andrija Vušurović Kom1

Omladinska liga 20/21 grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.OFK Titograd10901277+2027
2.Budućnost10811287+2125
3.Iskra105142315+816
4.Podgorica105141712+516
5.Sutjeska104151717013
6.Kom102261123-128
7.Jedinstvo10217927-187
8.Petrovac101181135-244