Omladinska liga 20/21 grupa A

Iskra
Danilovgrad

Iskra
  • pozicija3
  • bodovi16
  • gol razlika23:15
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Lazar Sekulić
-----
Milovan Vujisić
7606---
Odbrana
Milić Bogićević
108541--
Miljan Marović
4341---
Nemanja Raspopović
7355---
Marko Šćepanović
853812-
Nikola Vujadinović
-----
Vezni red
Vojislav Jovanović
1090012-
Jovan Perišić
10526---
Nemanja Popović
1082721-
Damjan Radulović
7151---
Veliša Radulović
106863--
Petar Tadić
761332-
Borko Tomašević
10811-1-
Aleksandar Vuković
-----
Napad
Vlado Gajić
76269--
Vasilije Mišurović
838321-
Luka Raspopović
696---
Igrači
Petar Grozdanić
-----
Lazar Keković
7184---
Miloš Marković
4294---
Aleksa Mušikić
111---
Dragan Perović
242---
Aleksa Tomašević
-----
Vasilije Vučinić
1087411-
Aleksa Vuković
6209-1-
UtakmicaIzvještaj
21.11.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AIskra--Kom-
14.11.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa ABudućnost--Iskra-
07.11.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AIskra--Jedinstvo-
01.11.2020.
13:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa ASutjeska--Iskra 
26.10.2020.
13:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AIskra61Petrovac 
18.10.2020.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa APodgorica31Iskra 
07.10.2020.
15:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd52Iskra 
04.10.2020.
15:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AKom21Iskra 
28.09.2020.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AIskra00Budućnost 
18.09.2020.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AJedinstvo01Iskra 
13.09.2020.
17:15
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AIskra31Sutjeska 
07.09.2020.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa APetrovac07Iskra 
31.08.2020.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AIskra21Podgorica 
24.08.2020.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AIskra02OFK Titograd 
PozicijaIgračTimGolovi
1Vlado Gajić Iskra9
2Veliša Radulović Iskra3
3Petar Tadić Iskra3
4Vasilije Mišurović Iskra2
5Nemanja Popović Iskra2
6Milić Bogićević Iskra1
7Vojislav Jovanović Iskra1
8Marko Šćepanović Iskra1
9Vasilije Vučinić Iskra1

Omladinska liga 20/21 grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.OFK Titograd10901277+2027
2.Budućnost10811287+2125
3.Iskra105142315+816
4.Podgorica105141712+516
5.Sutjeska104151717013
6.Kom102261123-128
7.Jedinstvo10217927-187
8.Petrovac101181135-244