Omladinska liga 20/21 grupa A

OFK Titograd
Podgorica

OFK Titograd
  • pozicija1
  • bodovi36
  • gol razlika35:10
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Demir Adrović
190-1-
Ivan Zlajić
131170---
Odbrana
Rade Đaković
14118122-
Pavle Đurović
485---
Igor Radević
1333512-
Luka Smolović
-----
Vezni red
Balša Janković
14872---
Boško Ljumović
131097---
Emir Spahić
13117013-
Vedad Turusković
102762--
Jovan Vujisić
131107-11
Igrači
Stefan Radosavović
-----
UtakmicaIzvještaj
27.11.2020.
12:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd40Petrovac 
22.11.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd10Sutjeska 
14.11.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AKom12OFK Titograd 
01.11.2020.
13:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa ABudućnost21OFK Titograd 
24.10.2020.
13:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd10Podgorica 
17.10.2020.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AJedinstvo05OFK Titograd 
07.10.2020.
15:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd52Iskra 
02.10.2020.
15:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa ASutjeska01OFK Titograd 
27.09.2020.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd10Kom 
20.09.2020.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa APetrovac23OFK Titograd 
13.09.2020.
19:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd20Budućnost 
07.09.2020.
20:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa APodgorica32OFK Titograd 
31.08.2020.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd50Jedinstvo 
24.08.2020.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AIskra02OFK Titograd 
PozicijaIgračTimGolovi
1Sava Milić OFK Titograd6
2Luka Mihaljević OFK Titograd5
3Bojan Pavićević OFK Titograd5
4Balša Tošković OFK Titograd5
5Đorđe Magdelinić OFK Titograd3
6Rade Đaković OFK Titograd2
7Ognjen Gašević OFK Titograd2
8Vedad Turusković OFK Titograd2
9Marko Vujačić OFK Titograd2
10Igor Radević OFK Titograd1
11Emir Spahić OFK Titograd1
12Boško Vukčević OFK Titograd1

Omladinska liga 20/21 grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.OFK Titograd1412023510+2536
2.Budućnost149233516+1929
3.Podgorica148152616+1025
4.Iskra146443522+1322
5.Kom144372129-815
6.Sutjeska144282126-514
7.Jedinstvo144191338-2513
8.Petrovac1421111847-297