Omladinska liga 20/21 grupa A

Budućnost
Podgorica

Budućnost
  • pozicija2
  • bodovi25
  • gol razlika28:7
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Filip Babović
4251---
Lazar Baltić
5405---
Odbrana
Aleksa Ivanović
286-1-
Mladen Marstjepović
72511--
Nikola Vukotić
8675-1-
Petar Vuković
10855---
Vezni red
Jovan Dašić
108497--
Martin Đukanović
61371--
Dino Đukić
97036--
Edin Karamanaga
184---
Napad
Filip Femić
545---
Marko Lubarda
6178-1-
Lazar Mijović
320811-
Damjan Mugoša
96403--
Igrači
Bogdan Čelebić
9232-1-
Aleksa Ćetković
8514-1-
Balša Ćetković
106701--
Jovan Dačević
3244-1-
Damjan Dakić
75811--
Jovan Đukić
434---
Mitar Globarević
753141-
Luka Krkeljić
8382---
Ensar Lucević
9564---
Bogdan Obradović
976533-
Lazar Pejović
-----
Vladimir Perišić
-----
Đorđe Pešukić
-----
Filip Starovlah
226---
UtakmicaIzvještaj
21.11.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa APodgorica--Budućnost-
14.11.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa ABudućnost--Iskra-
07.11.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AKom--Budućnost-
01.11.2020.
13:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa ABudućnost--OFK Titograd 
24.10.2020.
13:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa ABudućnost50Jedinstvo 
18.10.2020.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa ASutjeska16Budućnost 
07.10.2020.
15:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa ABudućnost31Petrovac 
04.10.2020.
15:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa ABudućnost21Podgorica 
28.09.2020.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AIskra00Budućnost 
20.09.2020.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa ABudućnost51Kom 
13.09.2020.
19:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd20Budućnost 
05.09.2020.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa AJedinstvo13Budućnost 
31.08.2020.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa ABudućnost10Sutjeska 
24.08.2020.
18:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa APetrovac03Budućnost 
PozicijaIgračTimGolovi
1Jovan Dašić Budućnost7
2Dino Đukić Budućnost6
3Mitar Globarević Budućnost4
4Damjan Mugoša Budućnost3
5Bogdan Obradović Budućnost3
6Balša Ćetković Budućnost1
7Damjan Dakić Budućnost1
8Martin Đukanović Budućnost1
9Mladen Marstjepović Budućnost1
10Lazar Mijović Budućnost1

Omladinska liga 20/21 grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.OFK Titograd10901277+2027
2.Budućnost10811287+2125
3.Iskra105142315+816
4.Podgorica105141712+516
5.Sutjeska104151717013
6.Kom102261123-128
7.Jedinstvo10217927-187
8.Petrovac101181135-244