Futsal liga 21/22

KMF Onogošt
Nikšić

KMF Onogošt
  • pozicija3
  • bodovi25
  • gol razlika56:34
  • Utakmice
UtakmicaIzvještaj
04.12.2021.
14:00
Futsal prva liga 21/22KMF Onogošt80Mirabile moda 
27.11.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22KMF Gorštak12KMF Onogošt 
21.11.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22KMF Onogošt43Titograd 
12.11.2021.
17:00
Futsal prva liga 21/22KMF Brskovo11KMF Onogošt 
09.11.2021.
18:30
Futsal prva liga 21/22KMF Onogošt33KMF Nikšić 
31.10.2021.
15:30
Futsal prva liga 21/22Bajo Pivljanin55KMF Onogošt 
23.10.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22KMF Onogošt53Studentski dom 
10.10.2021.
17:00
Futsal prva liga 21/22KMF Pruška25KMF Onogošt 
02.10.2021.
15:00
Futsal prva liga 21/22KMF Onogošt26Dolcinium 
25.09.2021.
17:30
Futsal prva liga 21/22Cattaro 201969KMF Onogošt 
18.09.2021.
15:00
Futsal prva liga 21/22KMF Onogošt102KMF Zora 
15.09.2021.
16:30
Futsal prva liga 21/22KMF Ulcinj-Ulqini22KMF Onogošt 

Futsal liga 21/22

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Titograd1210029823+7530
2.KMF Brskovo129217433+4129
3.KMF Onogošt127415634+2225
4.Bajo Pivljanin127237831+4723
5.Dolcinium126247248+2420
6.KMF Ulcinj-Ulqini126158448+3619
7.KMF Nikšić125436242+2019
8.Studentski dom125254234+817
9.Cattaro 2019125254758-1117
10.KMF Pruška123274545011
11.KMF Gorštak122194975-267
12.Mirabile moda1220104394-516
13.KMF Zora12001229214-1850