Futsal liga 21/22

Dolcinium
Ulcinj

Dolcinium
  • pozicija5
  • bodovi20
  • gol razlika72:48
  • Utakmice
UtakmicaIzvještaj
04.12.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22Dolcinium244KMF Zora 
28.11.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22KMF Ulcinj-Ulqini61Dolcinium 
20.11.2021.
16:00
Futsal prva liga 21/22Dolcinium115Mirabile moda 
12.11.2021.
16:00
Futsal prva liga 21/22KMF Gorštak58Dolcinium 
06.11.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22Dolcinium36Titograd 
30.10.2021.
16:30
Futsal prva liga 21/22KMF Brskovo33Dolcinium 
23.10.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22Dolcinium32KMF Nikšić 
16.10.2021.
15:00
Futsal prva liga 21/22Bajo Pivljanin53Dolcinium 
09.10.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22Dolcinium42Studentski dom 
02.10.2021.
15:00
Futsal prva liga 21/22KMF Onogošt26Dolcinium 
26.09.2021.
18:00
Futsal prva liga 21/22Dolcinium13KMF Pruška 
15.09.2021.
17:30
Futsal prva liga 21/22Cattaro 201955Dolcinium 

Futsal liga 21/22

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Titograd1210029823+7530
2.KMF Brskovo129217433+4129
3.KMF Onogošt127415634+2225
4.Bajo Pivljanin127237831+4723
5.Dolcinium126247248+2420
6.KMF Ulcinj-Ulqini126158448+3619
7.KMF Nikšić125436242+2019
8.Studentski dom125254234+817
9.Cattaro 2019125254758-1117
10.KMF Pruška123274545011
11.KMF Gorštak122194975-267
12.Mirabile moda1220104394-516
13.KMF Zora12001229214-1850