Srednja regija FSCG - Pioniri 18/19 - 2004. godišt

Dečić
Tuzi

Dečić
  • pozicija8
  • bodovi22
  • gol razlika45:136
  • Utakmice
UtakmicaIzvještaj
22.05.2019.
18:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Dečić13Budućnost 
18.05.2019.
11:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Kom110Dečić 
15.05.2019.
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Dečić30Crvena stijena 
11.05.2019.
12:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Ilarion13Dečić 
05.05.2019.
15:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Karioke42Dečić 
28.04.2019.
10:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Dečić22Danilovgrad 
20.04.2019.
09:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Sutjeska41Dečić 
14.04.2019.
10:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Dečić07Mladost Lj. 1970 
07.04.2019.
11:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Zeta13Dečić 
30.03.2019.
13:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Kom90Dečić 
24.03.2019.
10:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Dečić05Sutjeska 
16.03.2019.
16:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Mladost Lj. 197090Dečić 
10.03.2019.
10:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Dečić18Budućnost 
01.12.2018.
09:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Danilovgrad90Dečić 

Srednja regija FSCG - Pioniri 18/19 - 2004. godišt

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Kom27234013011+11973
2.Budućnost27222311113+9868
3.Mladost Lj. 19702717468032+4855
4.Zeta27155710832+7650
5.Sutjeska27152107935+4447
6.Danilovgrad27122136447+1738
7.Karioke27102158269+1332
8.Dečić27711945136-9122
9.Crvena stijena27112511134-1234
10.Ilarion27112519220-2014