Srednja regija FSCG - Pioniri 18/19 - 2004. godišt

Zeta
Golubovci

Zeta
  • pozicija4
  • bodovi50
  • gol razlika108:32
  • Utakmice
UtakmicaIzvještaj
22.05.2019.
09:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Karioke23Zeta 
19.05.2019.
10:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Zeta30Danilovgrad 
15.05.2019.
12:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Sutjeska22Zeta 
12.05.2019.
10:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Zeta00Mladost Lj. 1970 
08.05.2019.
17:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Zeta101Ilarion 
27.04.2019.
17:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Budućnost31Zeta 
21.04.2019.
09:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Zeta01Kom 
15.04.2019.
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Crvena stijena03Zeta 
07.04.2019.
11:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Zeta13Dečić 
30.03.2019.
15:30
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Karioke22Zeta 
24.03.2019.
10:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Zeta02Kom 
16.03.2019.
14:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Sutjeska02Zeta 
10.03.2019.
10:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Zeta22Mladost Lj. 1970 
04.12.2018.
13:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Zeta110Crvena stijena 

Srednja regija FSCG - Pioniri 18/19 - 2004. godišt

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Kom27234013011+11973
2.Budućnost27222311113+9868
3.Mladost Lj. 19702717468032+4855
4.Zeta27155710832+7650
5.Sutjeska27152107935+4447
6.Danilovgrad27122136447+1738
7.Karioke27102158269+1332
8.Dečić27711945136-9122
9.Crvena stijena27112511134-1234
10.Ilarion27112519220-2014