Srednja regija FSCG - Pioniri 18/19 - 2004. godišt

Kom
Podgorica

Kom
  • pozicija1
  • bodovi73
  • gol razlika130:11
  • Utakmice
UtakmicaIzvještaj
22.05.2019.
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Crvena stijena03Kom 
18.05.2019.
11:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Kom110Dečić 
15.05.2019.
14:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Karioke19Kom 
11.05.2019.
14:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Kom21Danilovgrad 
04.05.2019.
14:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Sutjeska11Kom 
27.04.2019.
11:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Kom51Mladost Lj. 1970 
21.04.2019.
09:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Zeta01Kom 
13.04.2019.
10:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Kom21Budućnost 
09.04.2019.
17:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Kom170Ilarion 
30.03.2019.
13:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Kom90Dečić 
24.03.2019.
10:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Zeta02Kom 
16.03.2019.
08:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Karioke12Kom 
10.03.2019.
12:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Kom30Sutjeska 
01.12.2018.
11:30
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Mladost Lj. 197004Kom 

Srednja regija FSCG - Pioniri 18/19 - 2004. godišt

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Kom27234013011+11973
2.Budućnost27222311113+9868
3.Mladost Lj. 19702717468032+4855
4.Zeta27155710832+7650
5.Sutjeska27152107935+4447
6.Danilovgrad27122136447+1738
7.Karioke27102158269+1332
8.Dečić27711945136-9122
9.Crvena stijena27112511134-1234
10.Ilarion27112519220-2014