Srednja regija FSCG - Pioniri 18/19 - 2004. godišt

Sutjeska
Nikšić

Sutjeska
  • pozicija5
  • bodovi47
  • gol razlika79:35
  • Utakmice
UtakmicaIzvještaj
22.05.2019.
12:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Sutjeska90Ilarion 
19.05.2019.
11:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Mladost Lj. 197040Sutjeska 
15.05.2019.
12:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Sutjeska22Zeta 
13.05.2019.
16:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Budućnost40Sutjeska 
04.05.2019.
14:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Sutjeska11Kom 
28.04.2019.
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Crvena stijena03Sutjeska 
20.04.2019.
09:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Sutjeska41Dečić 
13.04.2019.
17:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Karioke12Sutjeska 
06.04.2019.
09:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Sutjeska40Danilovgrad 
01.04.2019.
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Sutjeska30Crvena stijena 
24.03.2019.
10:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Dečić05Sutjeska 
16.03.2019.
14:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Sutjeska02Zeta 
10.03.2019.
12:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Kom30Sutjeska 
01.12.2018.
09:00
Pionirsko prvenstvo Srednje regije FSCG 18/19Karioke03Sutjeska 

Srednja regija FSCG - Pioniri 18/19 - 2004. godišt

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Kom27234013011+11973
2.Budućnost27222311113+9868
3.Mladost Lj. 19702717468032+4855
4.Zeta27155710832+7650
5.Sutjeska27152107935+4447
6.Danilovgrad27122136447+1738
7.Karioke27102158269+1332
8.Dečić27711945136-9122
9.Crvena stijena27112511134-1234
10.Ilarion27112519220-2014