Omladinska liga Crne Gore - grupa A

Zeta
Golubovci

Zeta
  • pozicija7
  • bodovi30
  • gol razlika23:25
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Blažo Asanović
-----
Vasilije Peruničić
6254---
Ognjen Popović
1210061--
Odbrana
Andrija Ajković
-----
Bogdan Babović
1075212-
Aleksa Ivanović
-----
Luka Kažić
9330---
Aleksandar Krstović
12451---
Stefan Krstović
9632-1-
Damjan Kukuličić
1374012-
Bojan Matanović
1288913-
Saša Mikulić
13509-2-
Dragan Miranović
1701--
Blažo Pejović
141195-1-
Vuk Tripunović
13851---
Vezni red
Ognjen Batrović
118---
Petar Čelebić
123213--
Nemanja Davidović
10615-5-
Jovan Đukić
1077011-
Ivan Đurović
125---
Dražen Krkotić
5287---
Vuk Popović
125-1-
Milan Roganović
1601--
Đorđe Tripunović
1286413-
Ilija Živanović
-----
Napad
Lazar Lazović
-----
Ilija Puletić
1140113-
Balša Radusinović
75656--
Ivan Šoć
118---
Jovan Vujošević
1377621-
Igrači
Luka Jovićević
1279731-
UtakmicaIzvještaj
29.05.2022.
17:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa AZeta24Iskra 
25.05.2022.
17:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa APodgorica11Zeta 
21.05.2022.
17:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa APetrovac20Zeta 
14.05.2022.
17:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa AZeta23Budućnost 
08.05.2022.
12:00
Omladinska liga Crne Gore - grupa AOFK Mladost DG10Zeta 
27.04.2022.
16:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa AZeta43Sutjeska 
24.04.2022.
16:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa AKom32Zeta 
16.04.2022.
14:00
Omladinska liga Crne Gore - grupa AIskra21Zeta 
10.04.2022.
16:00
Omladinska liga Crne Gore - grupa AZeta10Podgorica 
03.04.2022.
15:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa AZeta11Petrovac 
21.03.2022.
15:00
Omladinska liga Crne Gore - grupa ABudućnost01Zeta 
12.03.2022.
15:00
Omladinska liga Crne Gore - grupa AZeta50OFK Mladost DG 
09.03.2022.
14:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa ASutjeska21Zeta 
06.03.2022.
14:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa AZeta23Kom 
PozicijaIgračTimGolovi
1Balša Radusinović Zeta6
2Petar Čelebić Zeta3
3Luka Jovićević Zeta3
4Jovan Vujošević Zeta2
5Bogdan Babović Zeta1
6Jovan Đukić Zeta1
7Damjan Kukuličić Zeta1
8Bojan Matanović Zeta1
9Dragan Miranović Zeta1
10Ognjen Popović Zeta1
11Ilija Puletić Zeta1
12Milan Roganović Zeta1
13Đorđe Tripunović Zeta1

Omladinska liga Crne Gore - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Kom149323825+1344
2.OFK Mladost DG147342733-643
3.Podgorica146443020+1037
4.Iskra146262822+634
5.Budućnost143562126-532
6.Sutjeska145363127+431
7.Zeta144282325-230
8.Petrovac143472242-2025