Omladinska liga Crne Gore - grupa A

Budućnost
Podgorica

Budućnost
  • pozicija5
  • bodovi32
  • gol razlika21:26
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Filip Babović
9731---
Filip Domazetović
-----
Petar Kustudija
2169---
Odbrana
Balša Barović
13101134-
Romario Camaj
5295---
Damjan Dakić
327011-
Lazar Maraš
-----
Ilija Vuković
6322---
Vezni red
Vasilije Adžić
-----
Aleksa Ćetković
75401--
Stefan Đukanović
-----
Medo Juković
13898-2-
Napad
Viktor Đukanović
-----
Nenad Krivokapić
14111811-
Denis Ljuljanović
619014-
Aleksa Mugoša
342---
Damjan Mugoša
-----
Vladimir Perišić
75406--
Marko Perović
-----
Stefan Vulanović
11905-5-
Igrači
Omar Ramović
116552--
ivo Škuletić
3122---
UtakmicaIzvještaj
29.05.2022.
17:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa ABudućnost00Kom 
25.05.2022.
17:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa AIskra31Budućnost 
22.05.2022.
17:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa ABudućnost01Podgorica 
14.05.2022.
17:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa AZeta23Budućnost 
07.05.2022.
11:00
Omladinska liga Crne Gore - grupa APetrovac33Budućnost 
27.04.2022.
16:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa ABudućnost22OFK Mladost DG 
23.04.2022.
16:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa ASutjeska21Budućnost 
16.04.2022.
16:00
Omladinska liga Crne Gore - grupa AKom43Budućnost 
11.04.2022.
16:00
Omladinska liga Crne Gore - grupa ABudućnost32Iskra 
02.04.2022.
11:00
Omladinska liga Crne Gore - grupa APodgorica20Budućnost 
21.03.2022.
15:00
Omladinska liga Crne Gore - grupa ABudućnost01Zeta 
14.03.2022.
15:00
Omladinska liga Crne Gore - grupa ABudućnost10Petrovac 
09.03.2022.
14:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa AOFK Mladost DG22Budućnost 
06.03.2022.
14:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa ABudućnost22Sutjeska 
PozicijaIgračTimGolovi
1Vladimir Perišić Budućnost6
2Balša Barović Budućnost3
3Omar Ramović Budućnost2
4Nikola Vuković Budućnost2
5Aleksa Ćetković Budućnost1
6Damjan Dakić Budućnost1
7Mitar Globarević Budućnost1
8Edin Karamanaga Budućnost1
9Nenad Krivokapić Budućnost1
10Denis Ljuljanović Budućnost1
11Kastriot Ljuljđuraj Budućnost1
12Risto Pejović Budućnost1

Omladinska liga Crne Gore - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Kom149323825+1344
2.OFK Mladost DG147342733-643
3.Podgorica146443020+1037
4.Iskra146262822+634
5.Budućnost143562126-532
6.Sutjeska145363127+431
7.Zeta144282325-230
8.Petrovac143472242-2025