Omladinska liga 20/21 grupa B

Zeta
Golubovci

Zeta
  • pozicija2
  • bodovi22
  • gol razlika32:13
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Milan Grbavčević
10735-1-
Odbrana
Balša Batrović
-----
Ognjen Đinović
1901--
Vaso Peličić
7538121
Gojko Stajkić
8438-1-
Miloš Vukčević
1074111-
Vezni red
Danijel Bečić
109007--
Aleksandar Krstović
107993--
Marko Stanišić
52971--
Ilija Živanović
5149---
Napad
Nikola Bjelobrković
85442--
Matija Lambulić
1901--
Igrači
Petar Čelebić
10209---
Nikola Krivokapić
62161--
Dražen Krkotić
-----
Stefan Krstović
7618-11
Lazar Lazović
131---
Matija Martinović
711011-
Bojan Matanović
-----
Nikola Matanović
10900-1-
Miloš Popović
9320-1-
Ognjen Popović
7165---
Simo Popović
108071--
Petar Radičković
7357---
Balša Radusinović
-----
Matija Raičković
-----
Nikola Vukčević
1078612--
Viktor Vukčević
360---
UtakmicaIzvještaj
05.12.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BJezero--Zeta-
02.12.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BZeta--Igalo-
28.11.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BDečić--Zeta-
25.11.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BZeta--Mornar-
21.11.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BIbar--Zeta-
14.11.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BZeta--Rudar-
07.11.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BBokelj--Zeta-
02.11.2020.
13:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BZeta--OFK Mladost DG 
26.10.2020.
13:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BZeta40Berane 
18.10.2020.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BZeta32Jezero 
14.10.2020.
12:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BIgalo14Zeta 
03.10.2020.
15:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BZeta14Dečić 
26.09.2020.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BMornar32Zeta 
19.09.2020.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BZeta61Ibar 
PozicijaIgračTimGolovi
1Nikola Vukčević Zeta12
2Danijel Bečić Zeta7
3Aleksandar Krstović Zeta3
4Nikola Bjelobrković Zeta2
5Ognjen Đinović Zeta1
6Nikola Krivokapić Zeta1
7Matija Lambulić Zeta1
8Matija Martinović Zeta1
9Vaso Peličić Zeta1
10Simo Popović Zeta1
11Marko Stanišić Zeta1
12Miloš Vukčević Zeta1

Omladinska liga 20/21 grupa B

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Dečić10721218+1323
2.Zeta107123213+1922
3.Rudar10703167+921
4.Mornar105141512+316
5.Igalo114341316-315
6.Bokelj103431314-113
7.OFK Mladost DG102351016-69
8.Berane1007319-87
9.Jezero101451120-97
10.Ibar11218724-177