Omladinska liga 20/21 grupa B

Jezero
Plav

Jezero
  • pozicija9
  • bodovi7
  • gol razlika11:20
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Bojan Božović
10900-2-
Odbrana
Edmir Ciriković
1089411-
Ibrahim Nikočević
9810-3-
Demir Sijarić
6133---
Endi Ulaj
8720321
Danilo Zindović
86071--
Vezni red
Amel Đešević
10900-2-
Miodrag Đukić
108341--
Napad
Almin Gočević
555---
Anil Julević
324931-
Muamer Kojić
10877-2-
Senid Vuçetoviq
10808-1-
Igrači
Šefket Ećo
1067612-
Dženan Gutić
3171---
Edis Hadžibegović
6237---
Suad Kojić
-----
Miloš Mrdak
-----
Ilhan Nikočević
290---
Bogdan Nikolić
3111---
Denis Pušija
7256---
Dželal Šabović
753211-
Dženan Šabović
333---
Fatmir Sinanović
47---
UtakmicaIzvještaj
05.12.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BJezero--Zeta-
02.12.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BBerane--Jezero-
28.11.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BOFK Mladost DG--Jezero-
25.11.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BJezero--Igalo-
21.11.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BDečić--Jezero-
14.11.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BJezero--Mornar-
07.11.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BIbar--Jezero-
01.11.2020.
13:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BJezero--Rudar 
24.10.2020.
13:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BBokelj11Jezero 
18.10.2020.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BZeta32Jezero 
07.10.2020.
15:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BJezero00Berane 
03.10.2020.
15:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BJezero12OFK Mladost DG 
26.09.2020.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BIgalo22Jezero 
20.09.2020.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BJezero25Dečić 
PozicijaIgračTimGolovi
1Anil Julević Jezero3
2Endi Ulaj Jezero3
3Edmir Ciriković Jezero1
4Miodrag Đukić Jezero1
5Šefket Ećo Jezero1
6Dželal Šabović Jezero1
7Danilo Zindović Jezero1

Omladinska liga 20/21 grupa B

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Dečić10721218+1323
2.Zeta107123213+1922
3.Rudar10703167+921
4.Mornar105141512+316
5.Igalo114341316-315
6.Bokelj103431314-113
7.OFK Mladost DG102351016-69
8.Berane1007319-87
9.Jezero101451120-97
10.Ibar11218724-177