Omladinska liga 20/21 grupa B

Rudar
Pljevlja

Rudar
  • pozicija2
  • bodovi34
  • gol razlika31:22
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Ervin Helić
-----
Aleksa Raonić
7630---
Vlado Vojinović
11990---
Odbrana
Pavle Balčin
451---
Ognjen Despotović
15115312-
Vladan Dukić
9191-1-
Milan Irić
181535-2-
Aleksa Kovačević
16671---
Sava Pljevaljčić
436---
Milivoje Terzić
161395-3-
Bogoljub Tešović
11242-1-
Vezni red
Amar Bambur
698---
Arsenije Čepić
18125521-
Uroš Čepić
181620-2-
Ervin Ciguljin
139693--
Kristijan Ernec
971135-
Aleksa Golubović
15129371-
Miloš Vukašinović
1895122-
Napad
Jakša Bajčetić
129844--
Balša Danilović
557---
Eman Delić
340---
Ognjen Kasalica
15127224-
Marko Krstonijević
1896332-
Lazar Vučetić
1767931-
Ljubisav Zorić
-----
Igrači
Nemanja Bajčeta
-----
Balša Mijatović
13---
UtakmicaIzvještaj
06.12.2020.
12:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BDečić43Rudar 
03.12.2020.
12:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BRudar12Mornar 
30.11.2020.
12:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BIbar12Rudar 
25.11.2020.
12:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BRudar32OFK Mladost DG 
22.11.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BRudar31Bokelj 
15.11.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BZeta40Rudar 
09.11.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BRudar20Berane 
01.11.2020.
13:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BJezero11Rudar 
27.10.2020.
14:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BRudar40Igalo 
19.10.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BRudar02Dečić 
08.10.2020.
15:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BMornar01Rudar 
06.10.2020.
15:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BRudar40Ibar 
27.09.2020.
15:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BOFK Mladost DG01Rudar 
20.09.2020.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BBokelj30Rudar 
PozicijaIgračTimGolovi
1Aleksa Golubović Rudar7
2Jakša Bajčetić Rudar4
3Ervin Ciguljin Rudar3
4Kristijan Ernec Rudar3
5Marko Krstonijević Rudar3
6Lazar Vučetić Rudar3
7Arsenije Čepić Rudar2
8Ognjen Kasalica Rudar2
9Miloš Vukašinović Rudar2
10Ognjen Despotović Rudar1

Omladinska liga 20/21 grupa B

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Zeta1813235519+3641
2.Rudar1811163122+934
3.Dečić189633621+1533
4.Mornar (-2)1810263020+1030
5.OFK Mladost DG187472425-125
6.Bokelj186482430-622
7.Igalo186481627-1122
8.Jezero183781832-1416
9.Berane18297617-1115
10.Ibar1831141138-2710