Omladinska liga Crne Gore - grupa A

OFK Mladost DG
Podgorica

OFK Mladost DG
  • pozicija2
  • bodovi43
  • gol razlika27:33
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Andrija Vukčević
10881-1-
Odbrana
Matija Boričić
121064-5-
Miloš Debeljević
6184-1-
Marko Kostić
6156-1-
Miloš Ljutica
818821-
Miloš Mugoša
2113---
Lazar Perunović
8235---
Viktor Roganović
4197---
Filip Starovlah
11753---
Vezni red
Ognjen Bojanić
62481--
Luka Drmač
859742-
Dušan Jovićević
1481741-
Petar Mitrović
9545-1-
Miloš Obadović
-----
Dušan Radević
72281--
Strahinja Tešović
2158-1-
Napad
Luka Filipović
13549-2-
Ognjen Šćekić
-----
Igrači
Luka Racković
936911-
UtakmicaIzvještaj
31.05.2022.
17:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa AOFK Mladost DG21Sutjeska 
26.05.2022.
17:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa AKom32OFK Mladost DG 
21.05.2022.
17:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa AOFK Mladost DG32Iskra 
13.05.2022.
17:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa APodgorica25OFK Mladost DG 
08.05.2022.
12:00
Omladinska liga Crne Gore - grupa AOFK Mladost DG10Zeta 
27.04.2022.
16:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa ABudućnost22OFK Mladost DG 
23.04.2022.
16:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa APetrovac13OFK Mladost DG 
17.04.2022.
16:00
Omladinska liga Crne Gore - grupa ASutjeska90OFK Mladost DG 
10.04.2022.
16:00
Omladinska liga Crne Gore - grupa AOFK Mladost DG13Kom 
03.04.2022.
13:00
Omladinska liga Crne Gore - grupa AIskra11OFK Mladost DG 
18.03.2022.
14:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa AOFK Mladost DG21Podgorica 
12.03.2022.
15:00
Omladinska liga Crne Gore - grupa AZeta50OFK Mladost DG 
09.03.2022.
14:30
Omladinska liga Crne Gore - grupa AOFK Mladost DG22Budućnost 
04.03.2022.
11:00
Omladinska liga Crne Gore - grupa AOFK Mladost DG31Petrovac 
PozicijaIgračTimGolovi
1Luka Mihaljević OFK Mladost DG6
2Luka Drmač OFK Mladost DG4
3Dušan Jovićević OFK Mladost DG4
4Daichi Ogawa OFK Mladost DG3
5Miloš Ljutica OFK Mladost DG2
6Marko Medenica OFK Mladost DG2
7Ognjen Bojanić OFK Mladost DG1
8Andrija Račić OFK Mladost DG1
9Luka Racković OFK Mladost DG1
10Dušan Radević OFK Mladost DG1
11Marko Stanišić OFK Mladost DG1

Omladinska liga Crne Gore - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Kom149323825+1344
2.OFK Mladost DG147342733-643
3.Podgorica146443020+1037
4.Iskra146262822+634
5.Budućnost143562126-532
6.Sutjeska145363127+431
7.Zeta144282325-230
8.Petrovac143472242-2025