Omladinska liga 20/21 grupa B

OFK Mladost DG
Podgorica

OFK Mladost DG
  • pozicija5
  • bodovi25
  • gol razlika24:25
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Odbrana
Vojin Dragović
1511581--
Filip Jadžić
145---
Lazar Kovinić
17123512-
Miloš Ljutica
7357-1-
Vezni red
Marko Dragićević
171464-3-
Damir Džogović
1449221-
Dino Maljević
4248-1-
Luka Pavićević
776---
Igrači
Ognjen Bojanić
13987-1-
Luka Bojić
1901--
Luka Drmač
181202-3-
Nikola Dujović
-----
Marko Marković
171530-4-
Danijel Nikolić
139372--
Petar Perović
10177---
Todor Šekularac
1310349--
Andrija Smolović
161059511
Strahinja Tešović
16127212-
Miodrag Živković
15703-1-
UtakmicaIzvještaj
04.12.2020.
11:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BOFK Mladost DG10Berane 
02.12.2020.
12:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BIbar13OFK Mladost DG 
28.11.2020.
11:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BOFK Mladost DG31Jezero 
25.11.2020.
12:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BRudar32OFK Mladost DG 
20.11.2020.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BOFK Mladost DG01Igalo 
14.11.2020.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BBokelj01OFK Mladost DG 
07.11.2020.
19:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BOFK Mladost DG11Dečić 
02.11.2020.
13:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BZeta23OFK Mladost DG 
26.10.2020.
13:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BOFK Mladost DG02Mornar 
17.10.2020.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BBerane00OFK Mladost DG 
08.10.2020.
15:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BOFK Mladost DG50Ibar 
03.10.2020.
15:00
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BJezero12OFK Mladost DG 
27.09.2020.
15:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BOFK Mladost DG01Rudar 
19.09.2020.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 20/21 grupa BIgalo11OFK Mladost DG 
PozicijaIgračTimGolovi
1Todor Šekularac OFK Mladost DG9
2Andrija Smolović OFK Mladost DG5
3Damir Džogović OFK Mladost DG2
4Danijel Nikolić OFK Mladost DG2
5Luka Bojić OFK Mladost DG1
6Vojin Dragović OFK Mladost DG1
7Lazar Kovinić OFK Mladost DG1
8Luka Lakušić OFK Mladost DG1
9Danilo Mugoša OFK Mladost DG1
10Strahinja Tešović OFK Mladost DG1

Omladinska liga 20/21 grupa B

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Zeta1813235519+3641
2.Rudar1811163122+934
3.Dečić189633621+1533
4.Mornar (-2)1810263020+1030
5.OFK Mladost DG187472425-125
6.Bokelj186482430-622
7.Igalo186481627-1122
8.Jezero183781832-1416
9.Berane18297617-1115
10.Ibar1831141138-2710