Omladinska liga grupa A - proljeće 20/21

Kom
Podgorica

Kom
  • pozicija4
  • bodovi10
  • gol razlika6:10
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Andrija Janjević
-----
Danilo Radošević
7630---
Odbrana
Pavle Aćimić
114---
Nikola Begović
-----
Jovan Kecojević
5373---
Jovan Peličić
6486-2-
Vladan Pupović
759211-
Andrija Radonjić
212-1-
Stefan Radulović
7419-1-
Viktor Roganović
7506-2-
Vezni red
Uroš Bulatović
7458---
Boško Dujović
43471--
Pavle Đurašković
-----
Lazar Knežević
381---
Matija Milićević
222---
Radoje Ognjenović
-----
Relja Popović
5334---
Lazar Stanišić
5317---
Vučeta Vešović
-----
Andrija Vušurović
-----
Napad
Danilo Čolović
6821--
Balša Globarević
75321--
Marko Medenica
4243-1-
Marko Mešter
654021-
Nemanja Pavićević
346---
Viktor Pavićević
7414-1-
Matija Prelević
7482-1-
UtakmicaIzvještaj
29.05.2021.
17:30
Omladinska liga Crne Gore grupa A - proljeće 20/21Podgorica--Kom-
22.05.2021.
17:30
Omladinska liga Crne Gore grupa A - proljeće 20/21Kom--Budućnost-
15.05.2021.
17:30
Omladinska liga Crne Gore grupa A - proljeće 20/21OFK Titograd--Kom-
08.05.2021.
17:00
Omladinska liga Crne Gore grupa A - proljeće 20/21Kom--Rudar-
01.05.2021.
17:00
Omladinska liga Crne Gore grupa A - proljeće 20/21Zeta--Kom-
24.04.2021.
16:30
Omladinska liga Crne Gore grupa A - proljeće 20/21Kom--Dečić-
17.04.2021.
16:00
Omladinska liga Crne Gore grupa A - proljeće 20/21Kom--Iskra-
11.04.2021.
16:00
Omladinska liga Crne Gore grupa A - proljeće 20/21Kom00Podgorica 
04.04.2021.
15:30
Omladinska liga Crne Gore grupa A - proljeće 20/21Budućnost30Kom 
28.03.2021.
14:00
Omladinska liga Crne Gore grupa A - proljeće 20/21Kom31OFK Titograd 
21.03.2021.
15:00
Omladinska liga Crne Gore grupa A - proljeće 20/21Rudar40Kom 
14.03.2021.
14:30
Omladinska liga Crne Gore grupa A - proljeće 20/21Kom02Zeta 
07.03.2021.
14:30
Omladinska liga Crne Gore grupa A - proljeće 20/21Dečić02Kom 
01.03.2021.
14:00
Omladinska liga Crne Gore grupa A - proljeće 20/21Iskra01Kom 
PozicijaIgračTimGolovi
1Marko Mešter Kom2
2Danilo Čolović Kom1
3Boško Dujović Kom1
4Balša Globarević Kom1
5Vladan Pupović Kom1

Omladinska liga grupa A - proljeće 20/21

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost5410204+1613
2.Zeta6330115+612
3.OFK Titograd73131111010
4.Kom7313610-410
5.Iskra723274+39
6.Podgorica6141108+27
7.Rudar72141114-37
8.Dečić7106222-203