Omladinska liga grupa A - proljeće 20/21

Iskra
Danilovgrad

Iskra
  • pozicija7
  • bodovi16
  • gol razlika16:22
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Miloš Marković
6540-1-
Sava Rudović
-----
Lazar Sekulić
-----
Milovan Vujisić
8720---
Odbrana
Miljan Marović
131155-2-
Nemanja Raspopović
131127-4-
Marko Šćepanović
-----
Mirko Tanjević
9362---
Aleksa Tomašević
7109---
Nikola Vujadinović
579---
Vezni red
Lazar Keković
14647---
Blagota Marković
544011-
Aleksa Mušikić
9205---
Bogdan Obradović
64951--
Jovan Perišić
8488-1-
Nemanja Popović
9743-2-
Veliša Radulović
1276841-
Borko Tomašević
646012-
Matija Uskoković
-----
Aleksandar Vuković
131092-1-
Napad
Petar Grozdanić
-----
Bogdan Jošanović
148413--
Viktor Jovanović
1451--
Vasilije Mišurović
7498221
Dragan Perović
7226---
UtakmicaIzvještaj
31.05.2021.
17:30
Omladinska liga Crne Gore grupa A - proljeće 20/21Dečić12Iskra 
23.05.2021.
17:30
Omladinska liga Crne Gore grupa A - proljeće 20/21Iskra11Podgorica 
16.05.2021.
17:30
Omladinska liga Crne Gore grupa A - proljeće 20/21Budućnost30Iskra 
10.05.2021.
17:00
Omladinska liga Crne Gore grupa A - proljeće 20/21Iskra04OFK Titograd 
03.05.2021.
13:00
Omladinska liga Crne Gore grupa A - proljeće 20/21Rudar31Iskra 
26.04.2021.
16:30
Omladinska liga Crne Gore grupa A - proljeće 20/21Iskra53Zeta 
19.04.2021.
16:00
Omladinska liga Crne Gore grupa A - proljeće 20/21Kom30Iskra 
12.04.2021.
16:00
Omladinska liga Crne Gore grupa A - proljeće 20/21Iskra20Dečić 
04.04.2021.
15:30
Omladinska liga Crne Gore grupa A - proljeće 20/21Podgorica11Iskra 
29.03.2021.
14:00
Omladinska liga Crne Gore grupa A - proljeće 20/21Iskra11Budućnost 
22.03.2021.
15:00
Omladinska liga Crne Gore grupa A - proljeće 20/21OFK Titograd10Iskra 
15.03.2021.
14:30
Omladinska liga Crne Gore grupa A - proljeće 20/21Iskra30Rudar 
07.03.2021.
14:30
Omladinska liga Crne Gore grupa A - proljeće 20/21Zeta00Iskra 
01.03.2021.
14:00
Omladinska liga Crne Gore grupa A - proljeće 20/21Iskra01Kom 
PozicijaIgračTimGolovi
1Veliša Radulović Iskra4
2Bogdan Jošanović Iskra3
3Luka Krkeljić Iskra2
4Vasilije Mišurović Iskra2
5Milić Bogićević Iskra1
6Viktor Jovanović Iskra1
7Blagota Marković Iskra1
8Bogdan Obradović Iskra1
9Borko Tomašević Iskra1

Omladinska liga grupa A - proljeće 20/21

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost149324822+2630
2.Kom148332216+627
3.OFK Titograd148153321+1225
4.Zeta145543130+120
5.Rudar145362122-118
6.Podgorica143741820-216
7.Iskra144461622-616
8.Dečić141013945-363