Omladinska liga 19/20

Kom
Podgorica

Kom
  • pozicija3
  • bodovi12
  • gol razlika14:5
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Igor Ivanović
-----
Danilo Radošević
5450---
Odbrana
Matija Božović
-----
Luka Bulatović
5405-2-
Matija Bulatović
5395-1-
Matija Medenica
-----
Vladan Pupović
-----
Rajko Rajković
-----
Vezni red
Jovan Drašković
5365-1-
Nikola Lekić
540341-
Nikola Milošev
43601-1
Veljko Radenović
32612--
Ivan Vukčević
362---
Matija Vukčević
42491--
Jagoš Šćepanović
3631--
Napad
Matija Račić
21412--
Radovan Marković
247---
Marko Medenica
52591--
Marko Mešter
5236---
Matija Prelević
250---
Mihail Radović
-----
Filip Vlahović
190-1-
Igrači
Iguchi Ryosuke
54032--
Luka Boričić
3145-1-
Boško Dujović
579---
Miloš Filipović
-----
Vladan Laban
19---
Vuk Lučić
-----
Matija Milićević
-----
Jovan Peličić
5433-1-
Luka Radetić
-----
Filip Rakočević
145-1-
Vladimir Spalević
-----
Andrija Vušurović
-----
Danilo Čolović
-----
Nenad Živaljević
-----
UtakmicaIzvještaj
07.12.2019.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 19/20Kom--Petrovac-
30.11.2019.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 19/20Igalo--Kom-
23.11.2019.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 19/20Podgorica--Kom-
02.11.2019.
13:30
Omladinska liga Crne Gore 19/20Kom--OFK Titograd-
26.10.2019.
13:30
Omladinska liga Crne Gore 19/20Rudar--Kom-
19.10.2019.
13:30
Omladinska liga Crne Gore 19/20Kom--Berane-
12.10.2019.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 19/20Budućnost--Kom-
05.10.2019.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 19/20Kom--Dečić-
28.09.2019.
15:00
Omladinska liga Crne Gore 19/20Mornar--Kom-
21.09.2019.
15:00
Omladinska liga Crne Gore 19/20Kom--Sutjeska-
15.09.2019.
15:30
Omladinska liga Crne Gore 19/20Grbalj21Kom 
01.09.2019.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 19/20Kom40Zeta 
24.08.2019.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 19/20Jedinstvo13Kom 
19.08.2019.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 19/20Kom31Iskra 
PozicijaIgračTimGolova
1Nikola LekićKom4
2Matija RačićKom2
3Veljko RadenovićKom2
4Iguchi RyosukeKom2
5Marko MedenicaKom1
6Nikola MiloševKom1
7Jagoš ŠćepanovićKom1
8Matija VukčevićKom1

Omladinska liga 19/20

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost5500411+4015
2.Petrovac5410157+813
3.Kom5401145+912
4.Dečić54011113-212
5.Sutjeska531176+110
6.Grbalj521276+17
7.Podgorica5212109+17
8.Iskra521289-17
9.Zeta52121317-47
10.OFK Titograd513197+26
11.Rudar512268-25
12.Mornar5032422-183
13.Drezga5023511-62
14.Jedinstvo5023511-62
15.Igalo5014413-91
16.Berane5014216-141