Omladinska liga 18/19

Kom
Podgorica

Kom
  • pozicija3
  • bodovi38
  • gol razlika61:23
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Danilo Radošević
2180---
Stojan Vukčević
9810-3-
Odbrana
Matija Božović
-----
Luka Bulatović
6344---
Matija Bulatović
145---
Miljan Cerović
9671-1-
Matija Medenica
-----
Marino Nuculović
1090011-
Rajko Rajković
-----
Boris Tošković
9248---
Luka Vlahović
11987-3-
Vezni red
Jovan Drašković
10476-3-
Nemanja Mijović
7470-2-
Nikola Milošev
119271--
Veljko Radenović
11906---
Ivan Vukčević
73173--
Matija Vukčević
4126---
Dimitrije Đurić
28311-
Petar Đurić
-----
Jagoš Šćepanović
456---
Napad
Matija Račić
541712-
Balša Bulatović
1080652-
Ognjen Gačević
8223---
Marko Lačević
1084642-
Radovan Marković
447---
Krsto Radosavović
1190421-
Mihail Radović
-----
Filip Vlahović
563---
Igrači
Vladan Laban
-----
Vuk Lučić
1381--
UtakmicaIzvještaj
08.06.2019.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AKom--OFK Titograd-
01.06.2019.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AZeta--Kom-
25.05.2019.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AJedinstvo--Kom-
18.05.2019.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AKom03Sutjeska 
12.05.2019.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa ABudućnost21Kom 
04.05.2019.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AKom20Grbalj 
27.04.2019.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AMladost Lj. 197000Kom 
21.04.2019.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AOFK Titograd02Kom 
13.04.2019.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AKom60Zeta 
08.04.2019.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AKom10Jedinstvo 
31.03.2019.
15:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa ASutjeska11Kom 
14.03.2019.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AKom11Budućnost 
10.03.2019.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AGrbalj11Kom 
02.03.2019.
14:00
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AKom41Mladost Lj. 1970 
PozicijaIgračTimGolova
1Balša BulatovićKom5
2Marko LačevićKom4
3Ivan VukčevićKom3
4Krsto RadosavovićKom2
5Dimitrije ĐurićKom1
6Vuk LučićKom1
7Nikola MiloševKom1
8Marino NuculovićKom1
9Matija RačićKom1

Omladinska liga 18/19

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost1191110310+9349
2.Sutjeska118217710+6745
3.Kom115426123+3838
4.OFK Titograd113354531+1426
5.Zeta113086655+1126
6.Mladost Lj. 1970114254445-126
7.Grbalj113354050-1024
8.Jedinstvo110382546-2113