Omladinska liga 18/19

Budućnost
Podgorica

Budućnost
  • pozicija1
  • bodovi49
  • gol razlika103:10
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Petar Radulović
3270---
Danilo Nikčević
8720---
Nikola Peličić
-----
Tadija Tadić
-----
Odbrana
Jonathan Dresaj
-----
Bogdan Milić
7489-1-
Stefan Milić
-----
Ognjen Obradović
1090062-
Abdel Osmanović
11858---
Bojan Roganović
6540---
Petar Vuković
8498---
Nemanja Đurović
8305---
Omar Šabotić
1077011-
Vezni red
Petar Vukčević
8625-2-
Milan Vukotić
1075431-
Petar Vukčević
11760-1-
Napad
Ivan Bojović
107782-1
Marko Mrvaljević
62255--
Andrija Gluščević
1067782-
Neđeljko Kovinić
-----
Igor Kukuličić
2115---
Aleksa Maraš
103383--
Lazar Mijović
521631-
Vuk Striković
82192--
Igrači
Ryo Chatani
74512--
Luka Krkeljić
469---
Bogdan Obradović
8313---
UtakmicaIzvještaj
08.06.2019.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa ABudućnost--Grbalj-
01.06.2019.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AMladost Lj. 1970--Budućnost-
25.05.2019.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa ABudućnost--OFK Titograd-
18.05.2019.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AZeta03Budućnost 
12.05.2019.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa ABudućnost21Kom 
05.05.2019.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa ASutjeska02Budućnost 
29.04.2019.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AJedinstvo03Budućnost 
21.04.2019.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AGrbalj16Budućnost 
14.04.2019.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa ABudućnost40Mladost Lj. 1970 
08.04.2019.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AOFK Titograd13Budućnost 
01.04.2019.
15:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa ABudućnost60Zeta 
14.03.2019.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AKom11Budućnost 
11.03.2019.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa ABudućnost12Sutjeska 
03.03.2019.
14:00
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa ABudućnost60Jedinstvo 
PozicijaIgračTimGolova
1Andrija GluščevićBudućnost8
2Ognjen ObradovićBudućnost6
3Marko MrvaljevićBudućnost5
4Aleksa MarašBudućnost3
5Lazar MijovićBudućnost3
6Milan VukotićBudućnost3
7Ivan BojovićBudućnost2
8Ryo ChataniBudućnost2
9Vuk StrikovićBudućnost2
10Omar ŠabotićBudućnost1

Omladinska liga 18/19

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost1191110310+9349
2.Sutjeska118217710+6745
3.Kom115426123+3838
4.OFK Titograd113354531+1426
5.Zeta113086655+1126
6.Mladost Lj. 1970114254445-126
7.Grbalj113354050-1024
8.Jedinstvo110382546-2113