Omladinska liga 18/19

Jedinstvo
Bijelo Polje

Jedinstvo
  • pozicija8
  • bodovi13
  • gol razlika25:46
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Rijad Džafić
9810---
Odbrana
Božo Anđelić
-----
Stefan Božović
9810-5-
Mihailo Knežević - Gojačanin
6101-1-
Milan Konatar
4247-1-
Filip Obradović
8675---
Vezni red
Andrej Cvijović
2180---
Đorđije Cvijović
10810---
Damir Džogović
-----
Aldin Klapija
1166311-
Bogdan Korać
7315-2-
Nikola Nedović
8403---
Milisav Perošević
4354-2-
Mladen Šutović
119821--
Stefan Vlaović
96201--
Napad
Igor Mrdak
7443-2-
Igrači
Adis Bahović
9772---
Nikola Ćinćur
590---
Kenan Hadžibegović
976113-
Milan Janković
6161---
Amar Kanalić
-----
Demir Kanalić
8265-2-
Igor Knežević
2180---
Mensur Ramović
6292---
Alen Redžepagić
9144---
Sanel Šabović
211---
Todor Šekularac
10801-1-
UtakmicaIzvještaj
08.06.2019.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AJedinstvo--Zeta-
01.06.2019.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AGrbalj--Jedinstvo-
25.05.2019.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AJedinstvo--Kom-
18.05.2019.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AMladost Lj. 197040Jedinstvo 
11.05.2019.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AJedinstvo00Sutjeska 
05.05.2019.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AOFK Titograd20Jedinstvo 
29.04.2019.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AJedinstvo03Budućnost 
21.04.2019.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AZeta52Jedinstvo 
15.04.2019.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AJedinstvo11Grbalj 
08.04.2019.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AKom10Jedinstvo 
30.03.2019.
15:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AJedinstvo02Mladost Lj. 1970 
14.03.2019.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa ASutjeska20Jedinstvo 
09.03.2019.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa AJedinstvo11OFK Titograd 
03.03.2019.
14:00
Omladinska liga Crne Gore 18/19 - Gupa ABudućnost60Jedinstvo 
PozicijaIgračTimGolova
1Kenan HadžibegovićJedinstvo1
2Aldin KlapijaJedinstvo1
3Mladen ŠutovićJedinstvo1
4Stefan VlaovićJedinstvo1

Omladinska liga 18/19

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost1191110310+9349
2.Sutjeska118217710+6745
3.Kom115426123+3838
4.OFK Titograd113354531+1426
5.Zeta113086655+1126
6.Mladost Lj. 1970114254445-126
7.Grbalj113354050-1024
8.Jedinstvo110382546-2113