Kadetska liga 19/20

Iskra
Danilovgrad

Iskra
  • pozicija12
  • bodovi19
  • gol razlika32:52
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Miloš Marković
131112---
Odbrana
Luka Jelušić
7286---
Aleksa Miks
161348-3-
Vasilije Pavićević
-----
Lazar Radulović
16125931-
Nemanja Raspopović
14106712-
Aleksa Tomašević
575-1-
Vezni red
Igor Burić
116---
Saša Đurišić
-----
Lazar Keković
6339-1-
Vladimir Kostić
1280714-
Luka Mrvošević
15593-1-
Jovan Perišić
10779-3-
Matija Uskoković
15100134-
Napad
Andrija Brajović
13528---
Petar Grozdanić
84651--
Viktor Jovanović
161363131-
Vasilije Mišurović
145---
Dragan Perović
3159---
Igrači
Danko Barović
12559---
Danilo Kuč
-----
Milovan Pejović
-----
Mitar Radanović
-----
Goran Raković
358---
Lazar Ramović
15116252-
Vladimir Ristić
91321--
Nikola Vasecki
10438---
UtakmicaIzvještaj
07.12.2019.
10:00
Kadetska liga Crne Gore 19/20Mornar82Iskra 
30.11.2019.
13:30
Kadetska liga Crne Gore 19/20Iskra17Jezero 
24.11.2019.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 19/20Iskra31Ibar 
02.11.2019.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 19/20Petrovac07Iskra 
26.10.2019.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 19/20Iskra11Podgorica 
19.10.2019.
13:30
Kadetska liga Crne Gore 19/20Lovćen32Iskra 
09.10.2019.
14:30
Kadetska liga Crne Gore 19/20Iskra01Kom 
05.10.2019.
14:30
Kadetska liga Crne Gore 19/20OFK Berane30Iskra 
28.09.2019.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 19/20Iskra02Grbalj 
21.09.2019.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 19/20Sutjeska30Iskra 
14.09.2019.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 19/20Iskra40Otrant-Olympic 
07.09.2019.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 19/20Rudar13Iskra 
31.08.2019.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 19/20Iskra12OFK Titograd 
24.08.2019.
17:00
Kadetska liga Crne Gore 19/20Arsenal14Iskra 
PozicijaIgračTimGolovi
1Viktor Jovanović Iskra13
2Lazar Ramović Iskra5
3Lazar Radulović Iskra3
4Matija Uskoković Iskra3
5Luka Popović Iskra2
6Andrija Šimšić Iskra2
7Petar Grozdanić Iskra1
8Vladimir Kostić Iskra1
9Nemanja Raspopović Iskra1
10Vladimir Ristić Iskra1

Kadetska liga 19/20

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost1714128711+7643
2.OFK Titograd1714128021+5943
3.Podgorica17133110016+8442
4.Kom1713225215+3741
5.OFK Berane1712144916+3337
6.Mornar1711157231+4134
7.Sutjeska1710075932+2730
8.Grbalj1710075438+1630
9.Zeta179264528+1729
10.Lovćen178274734+1326
11.Jezero178185133+1825
12.Iskra1761103252-2019
13.Bokelj1750125482-2815
14.Rudar1733112060-4012
15.Ibar1732122360-3711
16.Otrant-Olympic1720158130-1226
17.Arsenal171115871-634
18.Petrovac17011612123-1111