-

Aleksandar Obradović

Tim: Titograd

Rođen: 13.08.1994.

  • A selekcija
DatumTakmičenjeDomaćinGostGoloviKartoniMinIzvještaj
09.04.2022.
Kvalfikacije za Futsal Svjetsko prvenstvo 2024 - grupa ACrna Gora33Njemačka-
- 
07.04.2022.
Kvalfikacije za Futsal Svjetsko prvenstvo 2024 - grupa ACrna Gora50Gibraltar1-- 
06.04.2022.
Kvalfikacije za Futsal Svjetsko prvenstvo 2024 - grupa ASan Marino01Crna Gora--- 
16.12.2021.
Prijateljska utakmica - Futsal - Muški - AMakedonija22Crna Gora--- 
15.12.2021.
Prijateljska utakmica - Futsal - Muški - AMakedonija--Crna Gora--- 
13.04.2021.
Kvalifikacije za Futsal EURO 2022 - grupa 7Italija20Crna Gora--- 
09.04.2021.
Kvalifikacije za Futsal EURO 2022 - grupa 7Crna Gora12Finska--- 
02.02.2021.
Kvalifikacije za Futsal EURO 2022 - grupa 7Belgija62Crna Gora--- 
28.01.2021.
Kvalifikacije za Futsal EURO 2022 - grupa 7Crna Gora03Italija--- 
08.11.2020.
Baraž za Futsal EURO 2022Litvanija12Crna Gora--- 
02.11.2020.
Baraž za Futsal EURO 2022Crna Gora30Litvanija--- 
26.10.2019.
FIFA Futsal SP 2020 - glavna runda - grupa 3Crna Gora43Moldavija-
- 
24.10.2019.
FIFA Futsal SP 2020 - glavna runda - grupa 3Azerbejdžan32Crna Gora1-- 
23.10.2019.
FIFA Futsal SP 2020 - glavna runda - grupa 3Slovačka50Crna Gora--- 
19.12.2018.
Prijateljska utakmica - FutsalCrna Gora33Kipar--- 
11.04.2017.
Futsal - Glavna runda - Grupa CCrna Gora12Belgija--40 
09.04.2017.
Futsal - Glavna runda - Grupa CUkrajina42Crna Gora--40 
08.04.2017.
Futsal - Glavna runda - Grupa CHrvatska40Crna Gora--40 
29.01.2017.
- Futsal - - Preliminary Round - GrpGCrna Gora114Švedska--40 
28.01.2017.
- Futsal - - Preliminary Round - GrpGGibraltar18Crna Gora1-40 
25.10.2015.
Kvalifikacije za FIFA Fustsal SP 2016 - grupa BSan Marino03Crna Gora--40 
17.01.2015.
Preliminarna runda kvalifikacja za EURO 2016 - grupa 8Finska20Crna Gora--- 
15.01.2015.
Preliminarna runda kvalifikacja za EURO 2016 - grupa 8Crna Gora21Vels--- 
14.01.2015.
Preliminarna runda kvalifikacja za EURO 2016 - grupa 8Crna Gora40Kipar--- 

Telekom 1.CFL 21/22

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Sutjeska3522946326+3775
2.Budućnost3519797245+2764
3.Dečić35151195342+1156
4.Iskra35156144843+551
5.Mornar351211123238-647
6.Jezero35136163945-645
7.Petrovac351013124754-743
8.Rudar3599173453-1936
9.Zeta35710183452-1831
10.Podgorica35710183660-2431