-

Aleksandar Obradović

Tim: Titograd

Rođen: 13.08.1994.

  • A selekcija
DatumTakmičenjeDomaćinGostGoloviKartoniMinIzvještaj
09.04.2022.
Kvalfikacije za Futsal Svjetsko prvenstvo 2024 - grupa ACrna Gora33Njemačka-
- 
07.04.2022.
Kvalfikacije za Futsal Svjetsko prvenstvo 2024 - grupa ACrna Gora50Gibraltar1-- 
06.04.2022.
Kvalfikacije za Futsal Svjetsko prvenstvo 2024 - grupa ASan Marino01Crna Gora--- 
16.12.2021.
Prijateljska utakmica - Futsal - Muški - AMakedonija22Crna Gora--- 
15.12.2021.
Prijateljska utakmica - Futsal - Muški - AMakedonija--Crna Gora--- 
13.04.2021.
Kvalifikacije za Futsal EURO 2022 - grupa 7Italija20Crna Gora--- 
09.04.2021.
Kvalifikacije za Futsal EURO 2022 - grupa 7Crna Gora12Finska--- 
02.02.2021.
Kvalifikacije za Futsal EURO 2022 - grupa 7Belgija62Crna Gora--- 
28.01.2021.
Kvalifikacije za Futsal EURO 2022 - grupa 7Crna Gora03Italija--- 
08.11.2020.
Baraž za Futsal EURO 2022Litvanija12Crna Gora--- 
02.11.2020.
Baraž za Futsal EURO 2022Crna Gora30Litvanija--- 
26.10.2019.
FIFA Futsal SP 2020 - glavna runda - grupa 3Crna Gora43Moldavija-
- 
24.10.2019.
FIFA Futsal SP 2020 - glavna runda - grupa 3Azerbejdžan32Crna Gora1-- 
23.10.2019.
FIFA Futsal SP 2020 - glavna runda - grupa 3Slovačka50Crna Gora--- 
19.12.2018.
Prijateljska utakmica - FutsalCrna Gora33Kipar--- 
11.04.2017.
Futsal - Glavna runda - Grupa CCrna Gora12Belgija--40 
09.04.2017.
Futsal - Glavna runda - Grupa CUkrajina42Crna Gora--40 
08.04.2017.
Futsal - Glavna runda - Grupa CHrvatska40Crna Gora--40 
29.01.2017.
- Futsal - - Preliminary Round - GrpGCrna Gora114Švedska--40 
28.01.2017.
- Futsal - - Preliminary Round - GrpGGibraltar18Crna Gora1-40 
25.10.2015.
Kvalifikacije za FIFA Fustsal SP 2016 - grupa BSan Marino03Crna Gora--40 
17.01.2015.
Preliminarna runda kvalifikacja za EURO 2016 - grupa 8Finska20Crna Gora--- 
15.01.2015.
Preliminarna runda kvalifikacja za EURO 2016 - grupa 8Crna Gora21Vels--- 
14.01.2015.
Preliminarna runda kvalifikacja za EURO 2016 - grupa 8Crna Gora40Kipar--- 

Meridianbet 1. CFL 22/23

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Sutjeska9522176+1117
2.Budućnost9522157+817
3.Dečić95221812+617
4.Jezero94321311+215
5.Petrovac94321312+115
6.Arsenal94051217-512
7.Rudar9234512-79
8.Jedinstvo Franca9225912-38
9.Mornar9225712-58
10.Iskra9135715-86