Kadetska liga 21/22

Zeta
Golubovci

Zeta
  • pozicija13
  • bodovi8
  • gol razlika17:16
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Blažo Asanović
5429-1-
Odbrana
Nemanja Bjelobrković
6482-2-
Marko Markuš
1111--
Vezni red
Ognjen Batrović
144---
Rade Drakić
31281--
Ivan Đurović
647641-
Milan Roganović
324232-
Napad
Igor Kukuličić
452-1-
Slavenko Matanović
64462--
Ivan Šoć
651641-
Igrači
Filip Aligrudić
-----
Vasilije Božović
3111---
Ilija Džanjević
230---
Stefan Kaluđerović
6336---
Aleksa Kovačević
5120---
Luka Kovačević
6460-2-
Branko Kumburović
6540-2-
Marko Kumburović
64192--
Balša Maraš
190---
Jovan Mugoša
5420-1-
Gabriel Nicaj
3105---
Matija Šišević
230---
Lazar Škatarić
111---
Balša Stijepović
441---
Đorđe Vukčević
6401---
Lazar Vukčević
-----
UtakmicaIzvještaj
05.12.2021.
17:30
Kadetska liga Crne Gore 21/22Grbalj--Zeta-
27.11.2021.
17:30
Kadetska liga Crne Gore 21/22Zeta--Sutjeska-
24.11.2021.
17:30
Kadetska liga Crne Gore 21/22Iskra--Zeta-
17.11.2021.
17:30
Kadetska liga Crne Gore 21/22Zeta--Polet Stars-
13.11.2021.
17:30
Kadetska liga Crne Gore 21/22Podgorica--Zeta-
06.11.2021.
17:30
Kadetska liga Crne Gore 21/22Zeta--Brskovo-
30.10.2021.
17:30
Kadetska liga Crne Gore 21/22Budućnost--Zeta-
27.10.2021.
17:30
Kadetska liga Crne Gore 21/22Zeta--Igalo-
23.10.2021.
17:30
Kadetska liga Crne Gore 21/22OFK Mladost DG--Zeta-
20.10.2021.
17:30
Kadetska liga Crne Gore 21/22Zeta--Jezero-
16.10.2021.
17:30
Kadetska liga Crne Gore 21/22Zeta--Rudar-
29.09.2021.
17:30
Kadetska liga Crne Gore 21/22OFK Titograd--Zeta-
25.09.2021.
16:00
Kadetska liga Crne Gore 21/22Zeta--Dečić 
20.09.2021.
16:30
Kadetska liga Crne Gore 21/22Arsenal51Zeta 
PozicijaIgračTimGolovi
1Ivan Đurović Zeta4
2Ivan Šoć Zeta4
3Milan Roganović Zeta3
4Marko Kumburović Zeta2
5Slavenko Matanović Zeta2
6Rade Drakić Zeta1
7Marko Markuš Zeta1

Kadetska liga 21/22

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Podgorica7700325+2721
2.Mornar65101810+816
3.OFK Titograd7502285+2315
4.Kom6411248+1613
5.Arsenal64112411+1313
6.Sutjeska6411146+813
7.Polet Stars6321119+211
8.OFK Mladost DG63122617+910
9.Iskra63031912+79
10.Berane63031216-49
11.Budućnost62222514+118
12.Dečić62221817+18
13.Zeta62221716+18
14.Brskovo6213717-107
15.Budva62041014-46
16.Grbalj6105611-53
17.Jezero6105518-133
18.Rudar61051344-313
19.Petrovac6006129-280
20.Igalo6006435-310