Omladinska liga 17/18 - grupa A

Zeta
Golubovci

Zeta
  • pozicija3
  • bodovi46
  • gol razlika64:23
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Danilo Raičević
121016---
Simo Vučić
4244---
Odbrana
Zvonko Ceklić
3270-1-
Nikola Knežević
313---
Dražen Kovačević
14108511-
Siniša Mihajlović
10544-2-
Lazar Milošević
146642--
Sreten Peruničić
1311601--
Stefan Puletić
121059-3-
Vukota Zejak
9322-1-
Nemanja Đurović
11460---
Nikola Đurović
-----
Vezni red
Ognjen Ivanović
-----
Davor Kontić
121035-3-
Srđan Krstović
54052--
Lazar Lambulić
96851--
Nikola Maraš
95661--
Nikola Pejović
7551-1-
Danilo Pešukić
163---
Ilija Tripunović
7244---
Nemanja Tripunović
8592---
Jakov Vukčević
5442---
Napad
Nikola Bukilić
-----
Pavle Krstović
759633-
Mijat Lambulić
129942-1
Ivan Vukčević
1085053-
utakmicaIzvještaj
03.06.2018.
11:00
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa AZeta51Mladost 
27.05.2018.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa AGrbalj10Zeta 
20.05.2018.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa AZeta10Kom Eurozox 
14.05.2018.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost00Zeta 
06.05.2018.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa ADečić12Zeta 
29.04.2018.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa AZeta01Sutjeska 
23.04.2018.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa AJedinstvo02Zeta 
15.04.2018.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa AMladost20Zeta 
08.04.2018.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa AZeta20Grbalj 
01.04.2018.
15:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa AKom Eurozox00Zeta 
25.03.2018.
15:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa AZeta20Budućnost 
18.03.2018.
15:00
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa AZeta41Dečić 
11.03.2018.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa ASutjeska10Zeta 
03.03.2018.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa AZeta10Jedinstvo 
PozicijaIgračTimGolova
1Ivan VukčevićZeta5
2Pavle KrstovićZeta3
3Srđan KrstovićZeta2
4Mijat LambulićZeta2
5Lazar MiloševićZeta2
6Dražen KovačevićZeta1
7Lazar LambulićZeta1
8Nikola MarašZeta1
9Sreten PeruničićZeta1

Omladinska liga 17/18 - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Sutjeska14111210215+8754
2.Budućnost149417414+6049
3.Zeta148246423+4146
4.Mladost147166136+2536
5.Jedinstvo145184246-429
6.Kom Eurozox142577341+3228
7.Grbalj142396553+1225
8.Dečić141583358-2520