Omladinska liga 17/18 - grupa A

Budućnost
Podgorica

Budućnost
  • pozicija2
  • bodovi49
  • gol razlika74:14
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Danilo Nikčević
141260-1-
Nikola Peličić
-----
Tadija Tadić
-----
Lazar Todorović
-----
Odbrana
Jonathan Dresaj
1410071--
Mario Dukić
-----
Nikola Kumburović
13117012-
Andrej Markešić
73761--
Stefan Milić
327012-
Ognjen Obradović
11922-1-
Marko Radunović
296---
Bojan Roganović
5449-1-
Petar Vuković
6247---
Omar Šabotić
13484---
Vezni red
Dušan Bakić
-----
Vasilije Terzić
2176---
Petar Vukčević
42901--
Miloš Brnović
11868-2-
Andrija Ražnatović
121052-2-
Matija Stijepović
13101222-
Nikola Tripković
12825---
Petar Vukčević
6197-1-
Almedin Ćorović
228-1-
Alden Škrijelj
114541--
Napad
Ilija Vujović
3158---
Balša Bulatović
13252---
Vasilije Klikovac
835322-
Igor Kukuličić
1364311-
Andrija Mugoša
170---
Vladan Senić
-----
Igor Vukčević
11976711
Mirza Đurđević
9225---
Igrači
Nemanja Bojanić
-----
utakmicaIzvještaj
03.06.2018.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost30Grbalj 
27.05.2018.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa AKom Eurozox22Budućnost 
20.05.2018.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa ADečić03Budućnost 
14.05.2018.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost00Zeta 
06.05.2018.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa ASutjeska01Budućnost 
29.04.2018.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost20Jedinstvo 
22.04.2018.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa AMladost01Budućnost 
15.04.2018.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa AGrbalj01Budućnost 
08.04.2018.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost21Kom Eurozox 
01.04.2018.
15:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost00Dečić 
25.03.2018.
15:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa AZeta20Budućnost 
18.03.2018.
15:00
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost00Sutjeska 
10.03.2018.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa AJedinstvo03Budućnost 
03.03.2018.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost10Mladost 
PozicijaIgračTimGolova
1Igor VukčevićBudućnost7
2Vasilije KlikovacBudućnost2
3Matija StijepovićBudućnost2
4Jonathan DresajBudućnost1
5Igor KukuličićBudućnost1
6Nikola KumburovićBudućnost1
7Andrej MarkešićBudućnost1
8Stefan MilićBudućnost1
9Petar VukčevićBudućnost1
10Alden ŠkrijeljBudućnost1

Omladinska liga 17/18 - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Sutjeska14111210215+8754
2.Budućnost149417414+6049
3.Zeta148246423+4146
4.Mladost147166136+2536
5.Jedinstvo145184246-429
6.Kom Eurozox142577341+3228
7.Grbalj142396553+1225
8.Dečić141583358-2520