Omladinska liga 17/18 - grupa B

Rudar
Pljevlja

Rudar
  • pozicija6
  • bodovi22
  • gol razlika43:74
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Ervin Helić
2180---
Odbrana
Dragan Damjanović
111---
Ognjen Despotović
4236---
Milan Irić
4282---
Aleksa Kovačević
6321---
Nikola Vojinović
121080-2-
Vezni red
Dino Ciguljin
533521-
Aleksa Golubović
6450-1-
Damir Hurić
2180-2-
Emir Kečević
1286013-
Berin Tahirović
976343-
Napad
Janko Gogić
1074452-
Veljko Krstonijević
12---
Igrači
Lazar Ćosović
10876-4-
Andrej Ćurčić
-----
Vladan Damjanović
190-1-
Stefan Danilović
243-1-
Aleksa Despotović
-----
Đorđe Drašković
-----
Edin Hulić
13850-1-
Miloš Ječmenica
339---
Jakša Jestrović
129791--
Adam Ljiljanić
-----
Marko Savić
-----
Sava Zvizdić
-----
UtakmicaIzvještaj
04.06.2018.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa BPetrovac21Rudar 
27.05.2018.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa BRudar01Lovćen 
19.05.2018.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa BJezero41Rudar 
13.05.2018.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa BRudar34Ibar 
06.05.2018.
14:00
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa BRudar11Cetinje 
29.04.2018.
11:00
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa BIskra20Rudar 
22.04.2018.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa BRudar62Čelik 
15.04.2018.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa BRudar04Petrovac 
07.04.2018.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa BLovćen00Rudar 
01.04.2018.
15:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa BRudar20Jezero 
29.03.2018.
15:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa BIbar12Rudar 
17.03.2018.
15:00
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa BCetinje51Rudar 
11.03.2018.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa BRudar20Iskra 
04.03.2018.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa BČelik02Rudar 
PozicijaIgračTimGolovi
1Janko Gogić Rudar5
2Berin Tahirović Rudar4
3Dino Ciguljin Rudar2
4Adam Stupar Rudar2
5Marko Dragaš Rudar1
6Josif Gogić Rudar1
7Seungmin Han Rudar1
8Jakša Jestrović Rudar1
9Emir Kečević Rudar1
10Seongsu Lee Rudar1
11Marko Terzić Rudar1

Omladinska liga 17/18 - grupa B

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Petrovac1412027963+1644
2.Iskra148155783-2632
3.Cetinje146356078-1827
4.Lovćen145274360-1725
5.Čelik145094973-2423
6.Rudar145274374-3122
7.Ibar1462634102-6821
8.Jezero142483494-6014