Omladinska liga 17/18 - grupa B

Iskra
Danilovgrad

Iskra
  • pozicija4
  • bodovi20
  • gol razlika43:72
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Nedeljko Babić
184---
Nemanja Roganović
6456---
Vuk Uskoković
2180---
Odbrana
Predrag Baucal
-----
Vasilije Bošković
828411-
Nikola Miljević
8559-2-
Adnan Pepeljak
760421-
Miodrag Popović
-----
Lazar Radulović
21541--
Marko Vuković
3251---
Mirko Vučeljić
7585---
Nemanja Đuranović
392---
Igor Đurović
-----
Vezni red
Novak Dragojević
-----
Milić Gomilanović
6271-1-
Nikola Knežević
74261--
Krsto Kovačević
368-2-
Veljko Kovačević
-----
Luka Milanović
6540-1-
Luka Pavićević
65404--
Balša Radonjić
-----
Kosta Vuković
-----
Bojan Vučinić
2104---
Pavle Šaranović
4285---
Napad
Predrag Brajović
272---
Savo Jovanović
87202--
Raško Mijajlović
-----
Marko Mujović
871941-
Jovan Radonjić
-----
Dmitar Stanković
763013-
Đorđe Šaletić
1782--
Igrači
Nemanja Mujović
229---
Mihailo Vučeljić
418922-
Vladimir Vučinić
-----
utakmicaIzvještaj
02.06.2018.
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa BIbar--Iskra-
26.05.2018.
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa BIskra--Čelik-
19.05.2018.
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa BPetrovac--Iskra-
12.05.2018.
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa BIskra--Lovćen-
05.05.2018.
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa BJezero--Iskra-
29.04.2018.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa BIskra--Rudar-
21.04.2018.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa BCetinje16Iskra 
15.04.2018.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa BIskra42Ibar 
07.04.2018.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa BČelik32Iskra 
01.04.2018.
15:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa BIskra32Petrovac 
24.03.2018.
15:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa BLovćen52Iskra 
18.03.2018.
15:00
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa BIskra11Jezero 
11.03.2018.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa BRudar20Iskra 
03.03.2018.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 17/18 - grupa BIskra21Cetinje 
PozicijaIgračTimGolova
1Marko MujovićIskra4
2Luka PavićevićIskra4
3Savo JovanovićIskra2
4Adnan PepeljakIskra2
5Mihailo VučeljićIskra2
6Đorđe ŠaletićIskra2
7Vasilije BoškovićIskra1
8Nikola KneževićIskra1
9Lazar RadulovićIskra1
10Dmitar StankovićIskra1

Omladinska liga 17/18 - grupa B

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Petrovac87015351+229
2.Cetinje85035264-1221
3.Rudar85123760-2321
4.Iskra84134372-2920
5.Čelik83053658-2217
6.Lovćen82153149-1815
7.Ibar83141890-7211
8.Jezero80262175-546