Omladinska liga 16/17 - preliminarna

Jezero
Plav

Jezero
  • pozicija17
  • bodovi2
  • gol razlika8:60
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Odbrana
Elmaz Feratović
151321-5-
Vezni red
Vladimir Spalević
161440-2-
Napad
Denis Markišić
13792-1-
Igrači
Mersim Ahmemulić
3207---
Dino Bajraktarević
118021--
Besart Balidemaj
-----
Mersim Bašić
934212-
Elmedin Gutić
5404111
Naser Huseinović
-----
Jasmin Jadadić
131170--1
Almas Kojić
15115511-
Redžep Kolenović
-----
Aldin Krcić
15101812-
Andi Kukaj
-----
Eldin Marković
226---
Ilija Marković
163---
Dino Mulamekić
430611-
Merid Muminović
13106511-
Lazar Paunović
146-1-
Aldin Redžematović
4137---
Danilo Šćepanović
12966---
Vasilije Zindović
10871-1-
UtakmicaIzvještaj
03.12.2016.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 16/17 - preliminarna rundaJezero12Jedinstvo 
27.11.2016.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 16/17 - preliminarna rundaDečić31Jezero 
23.11.2016.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 16/17 - preliminarna rundaOFK Titograd70Jezero 
19.11.2016.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 16/17 - preliminarna rundaJezero06Kom 
02.11.2016.
13:30
Omladinska liga Crne Gore 16/17 - preliminarna rundaZeta70Jezero 
29.10.2016.
13:30
Omladinska liga Crne Gore 16/17 - preliminarna rundaJezero03Sutjeska 
25.10.2016.
13:30
Omladinska liga Crne Gore 16/17 - preliminarna rundaGrbalj71Jezero 
22.10.2016.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 16/17 - preliminarna rundaJezero12Budućnost 
01.10.2016.
18:30
Omladinska liga Crne Gore 16/17 - preliminarna rundaPetrovac32Jezero 
24.09.2016.
15:00
Omladinska liga Crne Gore 16/17 - preliminarna rundaJezero11Rudar 
18.09.2016.
15:30
Omladinska liga Crne Gore 16/17 - preliminarna rundaIbar30Jezero 
10.09.2016.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 16/17 - preliminarna rundaJezero02Bratstvo 
04.09.2016.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 16/17 - preliminarna rundaBokelj50Jezero 
27.08.2016.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 16/17 - preliminarna rundaJezero02Iskra 
PozicijaIgračTimGolovi
1Dino Bajraktarević Jezero1
2Mersim Bašić Jezero1
3Elmaz Feratović Jezero1
4Elmedin Gutić Jezero1
5Melin Jadadić Jezero1
6Almas Kojić Jezero1
7Aldin Krcić Jezero1
8Dino Mulamekić Jezero1
9Merid Muminović Jezero1

Omladinska liga 16/17 - preliminarna

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Sutjeska1613126310+5340
2.Budućnost1612226018+4238
3.Kom1612225117+3438
4.Zeta1612136116+4537
5.OFK Titograd1611235517+3835
6.Dečić1610244623+2332
7.Jedinstvo168444027+1328
8.Bokelj167362931-224
9.Grbalj (-1)167184825+2321
10.Bratstvo166372949-2021
11.Rudar164841622-620
12.Petrovac164393358-2515
13.Ibar1631121848-3010
14.Lovćen1631122277-5510
15.Iskra1622122672-468
16.Čelik (-1)1622122358-357
17.Jezero160214860-522
18.Grafičar00000000