Omladinska liga 16/17 - preliminarna

Iskra
Danilovgrad

Iskra
  • pozicija15
  • bodovi8
  • gol razlika26:72
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Odbrana
Predrag Baucal
141019-1-
Miodrag Popović
5198---
Vezni red
Milić Gomilanović
13679-1-
Veljko Kovačević
151128-3-
Igrači
Adnan Haverić
5388---
Dalibor Kaluđerović
5450-4-
Marko Kartal
8168-1-
Damir Orahovac
-----
Novak Perović
8519-2-
Momčilo Popović
9729-41
Nikola Potpara
863611-
Bogdan Stijepović
758521-
Nikola Vukotić
2135---
Vlado Ćupić
139671--
Nikola Đaletić
114---
UtakmicaIzvještaj
04.12.2016.
10:00
Omladinska liga Crne Gore 16/17 - preliminarna rundaIskra45Dečić 
26.11.2016.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 16/17 - preliminarna rundaKom10Iskra 
20.11.2016.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 16/17 - preliminarna rundaIskra26Zeta 
02.11.2016.
10:00
Omladinska liga Crne Gore 16/17 - preliminarna rundaSutjeska100Iskra 
30.10.2016.
13:30
Omladinska liga Crne Gore 16/17 - preliminarna rundaIskra08Grbalj 
27.10.2016.
13:30
Omladinska liga Crne Gore 16/17 - preliminarna rundaBudućnost60Iskra 
23.10.2016.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 16/17 - preliminarna rundaIskra015OFK Titograd 
09.10.2016.
15:00
Omladinska liga Crne Gore 16/17 - preliminarna rundaIskra40Petrovac 
02.10.2016.
15:00
Omladinska liga Crne Gore 16/17 - preliminarna rundaRudar22Iskra 
25.09.2016.
15:00
Omladinska liga Crne Gore 16/17 - preliminarna rundaIskra24Ibar 
18.09.2016.
11:00
Omladinska liga Crne Gore 16/17 - preliminarna rundaBratstvo21Iskra 
10.09.2016.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 16/17 - preliminarna rundaIskra23Bokelj 
04.09.2016.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 16/17 - preliminarna rundaČelik43Iskra 
27.08.2016.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 16/17 - preliminarna rundaJezero02Iskra 
PozicijaIgračTimGolovi
1Anton Memčević Iskra12
2Vuk Burić Iskra4
3Dejan Vujović Iskra3
4Bogdan Stijepović Iskra2
5Gligorije Vujović Iskra2
6Nikola Kalezić Iskra1
7Ivan Kodžoman Iskra1
8Nikola Potpara Iskra1
9Vlado Ćupić Iskra1

Omladinska liga 16/17 - preliminarna

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Sutjeska1613126310+5340
2.Budućnost1612226018+4238
3.Kom1612225117+3438
4.Zeta1612136116+4537
5.OFK Titograd1611235517+3835
6.Dečić1610244623+2332
7.Jedinstvo168444027+1328
8.Bokelj167362931-224
9.Grbalj (-1)167184825+2321
10.Bratstvo166372949-2021
11.Rudar164841622-620
12.Petrovac164393358-2515
13.Ibar1631121848-3010
14.Lovćen1631122277-5510
15.Iskra1622122672-468
16.Čelik (-1)1622122358-357
17.Jezero160214860-522
18.Grafičar00000000