Kadetska liga Crne Gore - grupa A

Budućnost
Podgorica

Budućnost
  • pozicija1
  • bodovi73
  • gol razlika83:17
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Stefan Nenezić
171377-3-
Odbrana
Romario Camaj
15123912-
Vojislav Jokić
246-1-
Dardan Ljuljđuraj
589-2-
Lazar Maraš
161084-1-
Zarija Mugoša
115---
Bodin Tomašević
151151121
Petar Vukčević
15257---
Vezni red
Vasilije Adžić
161275132-
Matija Bojović
1542121-
Andrej Camaj
1511429--
Stefan Đukanović
16124972-
Andrej Kostić
1131551-
Danilo Vukanić
17124721-
Napad
Nenad Krivokapić
190---
Denis Ljuljanović
161002112-
Jovan Mićković
1325511-
Aleksa Mugoša
141024-3-
Marko Perović
161298111-
Vuk Vukmanović
524---
Igrači
Marko Damjanović
11243---
Andrija Jovanović
135---
Zarija Kumburović
1791311-
Marko Mitrić
366---
ivo Škuletić
155485--
Zarija Stamatović
-----
Filip Vujadinović
-----
UtakmicaIzvještaj
14.06.2022.
17:30
Kadetska liga Crne Gore - grupa ABudućnost30Podgorica 
12.06.2022.
17:30
Kadetska liga Crne Gore - grupa ABudućnost30Sutjeska 
08.06.2022.
20:30
Kadetska liga Crne Gore - grupa AIskra22Budućnost 
05.06.2022.
18:00
Kadetska liga Crne Gore - grupa ABudućnost71Mornar 
01.06.2022.
17:30
Kadetska liga Crne Gore - grupa AZeta18Budućnost 
28.05.2022.
17:30
Kadetska liga Crne Gore - grupa AArsenal23Budućnost 
25.05.2022.
17:30
Kadetska liga Crne Gore - grupa ABudućnost32Kom 
21.05.2022.
17:30
Kadetska liga Crne Gore - grupa AOFK Titograd02Budućnost 
18.05.2022.
17:30
Kadetska liga Crne Gore - grupa ASutjeska15Budućnost 
07.05.2022.
11:00
Kadetska liga Crne Gore - grupa ABerane12Budućnost 
04.05.2022.
17:00
Kadetska liga Crne Gore - grupa ABudućnost91Arsenal 
27.04.2022.
12:00
Kadetska liga Crne Gore - grupa ABudućnost51Iskra 
16.04.2022.
13:00
Kadetska liga Crne Gore - grupa AMornar15Budućnost 
02.04.2022.
11:00
Kadetska liga Crne Gore - grupa AKom04Budućnost 
PozicijaIgračTimGolovi
1Marko Vukčević Budućnost14
2Vasilije Adžić Budućnost13
3Denis Ljuljanović Budućnost11
4Marko Perović Budućnost11
5Andrej Camaj Budućnost9
6Stefan Đukanović Budućnost7
7Andrej Kostić Budućnost5
8ivo Škuletić Budućnost5
9Matija Bojović Budućnost2
10Danilo Vukanić Budućnost2
11Romario Camaj Budućnost1
12Zarija Kumburović Budućnost1
13Jovan Mićković Budućnost1
14Bodin Tomašević Budućnost1

Kadetska liga Crne Gore - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost1816118317+6673
2.Podgorica1812334319+2465
3.Kom1810263230+253
4.OFK Titograd1862102832-444
5.Arsenal186483445-1143
6.Iskra186573947-840
7.Berane186483841-338
8.Sutjeska185493346-1336
9.Mornar1833122144-2333
10.Zeta1852113868-3033