Defanzivac

Marija Maraš

Tim: Breznica

Rođen: 23.09.2002.

  • A selekcija
  • U-19
  • U-17
DatumTakmičenjeDomaćinGostGoloviKartoniMinIzvještaj
22.01.2020.
Prijateljska utakmica - žene A selekcijaCrna Gora23BiH--45 
06.11.2019.
Kvalifikacije za EURO 2021 (žene) - Grupa ICrna Gora04Grčka--23 
12.06.2019.
Prijateljska utakmica - žene A selekcijaBiH00Crna Gora--2 
21.01.2019.
Prijateljska utakmica - žene A selekcijaCrna Gora04Slovenija--54 
09.06.2018.
Prijateljska utakmica - žene A selekcijaCrna Gora22Albanija--45 
DatumTakmičenjeDomaćinGostGoloviKartoniMinIzvještaj
08.10.2019.
Kvalifikacije za WU-19 EURO 2020 - grupa 9Crna Gora23Ukrajina--90 
05.10.2019.
Kvalifikacije za WU-19 EURO 2020 - grupa 9Republika Irska30Crna Gora--90 
02.10.2019.
Kvalifikacije za WU-19 EURO 2020 - grupa 9Holandija90Crna Gora--90 
20.09.2019.
Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcijaSrbija20Crna Gora--90 
18.09.2019.
Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcijaSrbija20Crna Gora--90 
21.03.2019.
Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcijaCrna Gora05Srbija--90 
19.03.2019.
Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcijaCrna Gora02Srbija--90 
14.03.2018.
Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcijaBiH21Crna Gora--90 
12.03.2018.
Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcijaBiH21Crna Gora--69 
DatumTakmičenjeDomaćinGostGoloviKartoniMinIzvještaj
28.10.2018.
Kvalifikacije za WU-17 EURO 2019 - grupa 3Crna Gora12Rumunija--80 
25.10.2018.
Kvalifikacije za WU-17 EURO 2019 - grupa 3Finska30Crna Gora--80 
22.10.2018.
Kvalifikacije za WU-17 EURO 2019 - grupa 3Italija21Crna Gora--80 
04.05.2018.
Prijateljska utakmica - žene U-17 selekcijaLetonija13Crna Gora--21 
02.05.2018.
Prijateljska utakmica - žene U-17 selekcijaCrna Gora11Izrael--80 
30.04.2018.
Prijateljska utakmica - žene U-17 selekcijaCrna Gora40Moldavija--36 
08.10.2017.
Kvalifikacije za WU-17 EURO 2018 - grupa 3Crna Gora11Azerbejdžan--15 
05.10.2017.
Kvalifikacije za WU-17 EURO 2018 - grupa 3Island50Crna Gora--77 
02.10.2017.
Kvalifikacije za WU-17 EURO 2018 - grupa 3Španija220Crna Gora--80 

Telekom 1. CFL

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost3123446326+3773
2.Sutjeska31151065731+2655
3.Iskra3115884333+1053
4.Zeta3191482930-141
5.Podgorica3181673427+740
6.Petrovac31910123046-1637
7.Rudar31105163857-1935
8.OFK Titograd31710142938-931
9.Kom31611143645-929
10.Grbalj31410172349-2622