Vezista

Ana Knežević

Tim: Breznica

Rođen: 18.12.2002.

  • A selekcija
  • U-19
  • U-17
DatumTakmičenjeDomaćinGostGoloviKartoniMinIzvještaj
22.01.2020.
Prijateljska utakmica - žene A selekcijaCrna Gora23BiH--4 
16.06.2019.
Prijateljska utakmica - žene A selekcijaSlovenija50Crna Gora--1 
12.06.2019.
Prijateljska utakmica - žene A selekcijaBiH00Crna Gora--13 
DatumTakmičenjeDomaćinGostGoloviKartoniMinIzvještaj
19.11.2020.
Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcijaBiH21Crna Gora--45 
17.11.2020.
Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcijaBiH22Crna Gora--62 
08.10.2019.
Kvalifikacije za WU-19 EURO 2020 - grupa 9Crna Gora23Ukrajina1-90 
05.10.2019.
Kvalifikacije za WU-19 EURO 2020 - grupa 9Republika Irska30Crna Gora-
84 
02.10.2019.
Kvalifikacije za WU-19 EURO 2020 - grupa 9Holandija90Crna Gora--90 
20.09.2019.
Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcijaSrbija20Crna Gora--90 
18.09.2019.
Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcijaSrbija20Crna Gora--56 
21.03.2019.
Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcijaCrna Gora05Srbija--86 
19.03.2019.
Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcijaCrna Gora02Srbija--53 
14.03.2018.
Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcijaBiH21Crna Gora--50 
12.03.2018.
Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcijaBiH21Crna Gora1-50 
DatumTakmičenjeDomaćinGostGoloviKartoniMinIzvještaj
28.10.2018.
Kvalifikacije za WU-17 EURO 2019 - grupa 3Crna Gora12Rumunija--80 
25.10.2018.
Kvalifikacije za WU-17 EURO 2019 - grupa 3Finska30Crna Gora--56 
22.10.2018.
Kvalifikacije za WU-17 EURO 2019 - grupa 3Italija21Crna Gora-
89 
04.05.2018.
Prijateljska utakmica - žene U-17 selekcijaLetonija13Crna Gora--34 
02.05.2018.
Prijateljska utakmica - žene U-17 selekcijaCrna Gora11Izrael--68 
30.04.2018.
Prijateljska utakmica - žene U-17 selekcijaCrna Gora40Moldavija1-36 
08.10.2017.
Kvalifikacije za WU-17 EURO 2018 - grupa 3Crna Gora11Azerbejdžan--80 
05.10.2017.
Kvalifikacije za WU-17 EURO 2018 - grupa 3Island50Crna Gora-
80 
02.10.2017.
Kvalifikacije za WU-17 EURO 2018 - grupa 3Španija220Crna Gora--80 

Telekom 1. CFL 20/21

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost2923335119+3272
2.Sutjeska29121074630+1646
3.Dečić29111353322+1146
4.Rudar29125123539-441
5.Podgorica29117113128+340
6.Iskra2981382425-137
7.Zeta (-1)29107122529-436
8.Jezero2886141928-930
9.OFK Titograd2857161743-2622
10.Petrovac2949162240-1821