Fudbaleri Mogrena uspješno su startovali u kvalifikacijama za Evropa ligu – Budvani su u Andori bili bolji od Santa Kolome i zasluženo slavili sa 3:0.

Iako je Grbić efektnim golom u 14. minutu najavio pobjedu svog tima, predstavnik Andore je pružio snažan otpor i u većem dijelu utakmice ravnopravno parirao timu iz Budve. Ipak, u finišu meča presudilo je iskustvo izabranika Stevana Mojsilovića koji su preko Ćulafića u 83. i Ćetkovića u drugom minutu sudijske nadoknade stvorili veliku prednost pred revanš u Podgorici.

Santa Koloma – Mogren 0:3

Andora La Velja – Kamp d’Esportes del M.I. Konsel Heneral.