Odigrano peto kolo 2.CFL…

Vodeći timovi na tabeli nijesu došli do pobjeda u ovoj rundi. Lider Mladost DG odigrao je bez golova protiv Bokelja, dok je drugoplasirani Kom remizirao na gostovanju Igalu – 1:1. Domaćin je poveo preko Balše Radovića u 54. minutu, dok je samo sedam minuta kasnije Luka Bojić postavio konačan rezultat.

Remi je viđen i u duelu OFK Nikšića i Podgorice – 2:2. Nikšićani su imali dva gola prednosti zahvaljujući dvostrukom strijelcu Ristu Mirkoviću, koji je mrežu protivnika pogađao u 39. i 58. minutu. Ipak, bod za Podgoricu osigurali su Enes Habibović u 67. i Vuk Dapčević u 76. minutu.

Zeta je slavila na gostovanju Grblju – 1:0. Trenutak odluke desio se u 73. minutu, kada je gol postigao Filip Kalačević.

OFK Mladost DG – Bokelj 0:0
Berane - Otrant-Olympic 1:1
Igalo – Kom 1:1
OFK Nikšić – Podgorica 2:2
Grbalj – Zeta 0:1