Počela nova sezona u 2.CFL.

Najubjedljiviju pobjedu na startu upisao je Kom protiv Bokelja – 3:0. Početak utakmice teško da je mogao biti bolji za domaćina, budući da je već u prvom minutu Abdel Osmanović postigao autogol. Već u 12. minutu, nakon pogotka Lezara Kneževića iz jedanaesterca, bilo je 2:0, da bi konačnih 3:0 postavio Boško Dujović u 26. minutu.

Zeta je poražena u svojoj prvoj utakmici u drugoligaškom karavanu, bolja od Golubovčana bila je Mladost DG – 2:1. Na ,,DG“ areni domaćin je poveo zahvaljujući Marku Mrvaljeviću, koji je pogodio u posljednjim trenucima prvog poluvremena. Izjednačio je Balša Radusinović u 52. minutu, ali je sedam minuta kasnije Siniša Stanisavić vratio prednost svojoj ekipa, koja je znala i da je sačuva.

Igalo je upisalo minimalnu pobjedu protiv OFK Nikšića, debitanta u ovom rangu takmičenja. Gol vrijedan tri boda postigao je Balša Radović u 56. minutu.

Minimalnu pobjedu ostvario je Grbalj na gostovanju Beranama. Vasilije Čavor zatresao je mrežu protivnika u 52. minutu.

Duel Otranta i Podgorice završen je bez pogodaka.

Kom – Bokelj 3:0

Otrant – Podgorica 0:0

OFK Mladost DG – Zeta 2:1

Berane – Grbalj 0:1

Igalo - OFK Nikšić 1:0