Odigrani mečevi 33. kola 2.CFL.

Derbi runde, između Jedinstva i Mladosti DG, završen je bez pobjednika - 1:1.D Domaćin je do vođstva došao u 55. minutu preko Mirze Idrizovića, da bi konačan rezultat postavio 13 minuta kasnije Hiroki Harada.

Drugoplasirani Arsenal poražen je na gostovanju Komu rezultatom 2:1. Miloš Radulović doveo je Zlatičane u vođstvo pogotkom u 18. minutu, zatim je na drugoj strani uzvratio Boris Došljak, koji je bio precizan u 43. minutu. Ipak, bodove je u Podgorici ostavio Boško Dujović u 79. minutu.

Komšijski okršaj između Grblja i Bokelja pripao je gostima iz Kotora - 2:1. Domaćinu nije pomoglo ni vođstvo iz 29. minuta (Slobodan Babić), jer su u nastavku pogađali Aleksandar Macanović u 49. i Neđeljko Kovinić u 60. minutu.

Jedinstvo - OFK Mladost DG 1:1

Grbalj - Bokelj 1:2

Cetinje - Igalo 0:4

Berane - OFK Titograd 1:0

Kom - Arsenal 2:1