Jedan od derbija 29. kola 2.CFL završen je pobjedom Bokelja nad Arsenalom - 1:0.

Duel komšija, odigran u Tivtu, riješen je u 74. minutu pogotkom Nebojše Obradovića.

Drugoplasirani Arsenal ostao je na tri boda zaostatka za Jedinstvom, čiji meč današnjeg programa sa Komom je odložen zbog jakog vjetra koji je duvao u Podgorici. Iz istog razloga nije odigran ni duel OFK Titograd i Igala.

Blizu vrha tabele je i Mladost DG nakon današnje pobjede nad Cetinjem u Danilovgradu - 2:1. Cetinje je došlo do prednosti u 17. minutu zahvaljujući Blagoti Markoviću, međutim, samo pet minuta kasnije Siniša Stanisavić je izjednačio prelijepim pogotkom ,,makazicama“. U 30. minutu Nemanja Popović je donio preokret, ali i tri boda svojoj ekipi.

Utakmica između Berana i Grblja završena je bez pobjednika - 1:1. Domaćin je vodio golom Božidara Bujiše u 18. minutu, da bi Grbljani izjednačili u 53, kada je konačan rezultat postavio Slobodan Babić.

Cetinje - OFK Mladost DG 1:2

Berane - Grbalj 1:1

Arsenal - Bokelj 0:1