Fudbaleri Jedinstva remizirali su sa Bokeljom u 25. kolu 2.CFL, čime su smanjili prednost u odnosu na drugoplasirani Arsenal na tri boda.

Bjelopoljci su pred svojim navijačima odigrali bez golova, dok je Arsenal bio ubjedljiv na gostovanju Beranama - 4:1.

Golove za ekipu iz Tivta postigli su Ivan Bulatović, Boris Došljak, Vladan Kordić i Dejan Pepić, dok je strijelac za Berane bio Brazilac Savio.

Golova nije bilo ni u derbi sredine tabele, a važnu pobjedu u borbi za opstanak upisalo je Cetinje protiv OFK Titograda - 1:0. Duel odigran u Tuzima riješen je u 40. minutu, kada je precizan bio Balša Ćetković.

Istim rezultatom Grbalj je savladao Igalo. Jedini gol na meču postigao je Slobodan Babić u 13. minutu.

Kom - OFK Mladost DG 0:0

Berane - Arsenal 1:4

Cetinje - OFK Titograd 1:0

Grbalj - Igalo 1:0

Jedinstvo - Bokelj 0:0