Situacija na vrhu tabele 2.CFL ostala je ista nakon 21. kola.

Lider Jedinstvo bilo je ubjedljivo u duelu sa Beranama - 3:0. Utakmicu odigranu na Trening kampu FSCG obilježili su golovi Žarka Koraća, Mirze Idrizovića i Orhana Hajrovića.

Drugoplasirani Arsenal upisao je minimalnu pobjedu nad Igalom. Komšijski derbi riješen je u 15. minutu, kada je mrežu gostiju zatresao Boris Došljak.

Treće mjesto na tabeli preuzeo je OFK Mladost DG, koji je kao gost savladao OFK Titograd rezultatom 3:1. Sva četiri gola postignuta su u drugom poluvremenu, a za Mladost je prvi pogodak postigao Luka Boričić u 58. minutu. Mrežu Titograda pogađali su i Nemanja Popović i Senaga Naoaki, dok je konačan rezultat postavio Emir Spahić.

Meč između Koma i Bokelja završen je pobjedom domaćina - 1:0. Jedini gol na meču postigao je Mirza Hot u finišu prvog poluvremena.

Derbi začelja tabele pripao je Grblju, koji je kao gost savladao Cetinje - 3:1. Grbljani su već na poluvremenu imali dva gola prednosti, koju su u nastavku bez problema sačuvali.

OFK Titograd - OFK Mladost DG 1:3

Arsenal - Igalo 1:0

Kom - Bokelj 1:0

Berane - Jedinstvo 0:3

Cetinje - Grbalj 1:3