Počela nova sezona u Drugoj ligi Crne Gore…

Fudbaleri Bokelja upisali su ubjedljiv trijumf u prvoj rundi Druge lige Crne Gore. Kotorani su kao gosti sa 3:0 savladali OFK Titograd.

Kristijan Škrelja u 16. i 38, kao i Nikola Braunović u 92. minutu, upisali su se u listu strijelaca.

Kom je na Zlatici bio bolji od Grblja sa 2:0, a ddo pobjedi su ga odveli Božo Osmajlić i Kristijan Filipović golovima u 12. i 58. minutu.

Iako je gubio, Arsenal je na svom terenu savladao Jedinstvo - 2:1. Gosti su vodili od 3. minuta i gola Bojana Vlaovića, a izjednačenje je u 37. donio Ivan Bulatović. Arsenal je do preokreta stigao u 92. minutu, kada je strijelac bio Jasmin Muhović.

Do prvog trijumfa u drugoligaškom karavanu stigla je Mladost DG. Debitant je došao do tri boda na gostovanju Igalu - 2:1. Željko Krstović iz jedanaesterca u 19. minutu i Siniša Stanisavić u 30. donijeli su prednost, koju je Igalo samo ugrozilo u 77. minutu, preko Bojana Bigovića.