Današnji program Amplitudo 2.CFL donio je promjenu pri vrhu tabele.

Fudbaleri Koma savladali su u derbiju 34. kola Arsenal sa 2:1 i, uz poraz Igala, stigli do trećeg mjesta na tabeli, koje vodi u baraž za popunu Telekom 1.CFL.

Na meču u Tivtu svi golovi pali su u prvom poluvremenu. Arsenal je poveo preko Hulijana Montenegra u 21. minutu, da bi ubrzo stigao i preokret. Izjednačio je Lazar Vučićević u 28. minutu, a tri boda Komu donio je Iguči Rjosuke u 38. minutu.

Igalo je minimalno poraženo od Grblja na svom terenu, a jedini gol na meču postigao je Nikola Stanišić u 61. minutu.

Lider Mornar imao je dva gola zaostatka na gostovanju Jedinstvu, ali je uspio da izbjegne poraz - 2:2. Danis Kolić u 37. i Momčilo Dulović u 54. minutu donijeli su veliku prednost Bjelopoljcima, međutium, Petar Sekulović i Dejan Pepić vratili su meč u egal.

Bokelj je slavio na gostovanju Drezgi sa 2:1.

Jedinstvo - Mornar 2:2