Bodovna razlika na vrhu tabele poslije 32. kola Amplitudo 2.CFL ide u korist Barana.

Lider Mornar slavio je na gostovanju Ibru sa 2:0, dok je Arsenal upisao bod u duelu sa Beranama - 1:1.

Tivćani su poveli u finišu prvog poluvremena preko Stefana Moračanina, a konačan rezultat postavio je Žarko Vilotijević u 79. minutu.

Oba gola za Mornar postigao je Boško Guzina.

Trećeplasirano Igalo poraženo je u komšijskom derbiju od Bokelja sa 3:2. Gosti su prvi stigli do gola u 39. minutu, preko Mitra Globarevića, da bi prednost udvostručio Jovan Popović iz jedanaesterca u 52. minutu. Uzvratio je Nikola Mitrović u 55. minutu, ali je već deset minuta kasnije Kristijan Škrelja vratio dva gola zalihe. Konačan rezultat postavio je Mijodrag Koprivica u 78. minutu sa bijele tačke.

Grbalj je kao gost savladao Kom sa 2:1, dok je iznenađenje napravila i Drezga, savladavši Jedinstvo u Bijelom Polju - 2:1.

Jedinstvo - Drezga 1:2